KonuFeminen Dekorasyon

Feminen dekorasyon fikirleri gayet kolaydır. Evini feminen bir tarzda dekore etmek, kadınlar için gerçekten popüler bir seçimdir. Çiçek desenli duvar kağıtları, pembe başlıklar ve Fransız mobilyalarına kadar evinizi kadınsı bir tarzda dekore etmenin birçok yolu var.

Oturma odası, misafirlerinizle vakit geçirmek, anın keyfini çıkarmak ve eğlenmek için önemli bir alandır. Ancak feminen bir iç mekan oluşturmaya karar verirseniz, birkaç vurgu ve özellik eklemeniz gerekir.

Pastel ve pembe renkleri, duvar kağıtları, perdeler, mobilyalar ve aksesuarlar için kullanmaktan çekinmeyin. Bu renkler neredeyse feminen dekorasyon ‘un temsili niteliğindedir! Doğal bitki ve çiçeklerle her odayı dekore etmek fikri çok iyidir, çünkü ortamı çok iyi canlandırırlar.

 

Bir oturma odasını tasarlamak ve dekore etmek pratiklik ile estetik arasındaki ideal dengeyi bulmakla ilgilidir. Net bir feminen havası olan yatak odaları kolayca biçimlendirilir. Süslemeler ve aksesuarlar açısından daha fazla seçenek sunarken, kadınsı bir oturma odasının daha fazla bakıma ihtiyacı vardır. Başlangıç olarak, yumuşak renkler, pastel renkler ve net bir kadınsı çekiciliği olan süslemelerle dolu bir oda iyi olur.
Ekonomik dekorasyon fikirleri

Baharın gelmesi ile beraber insanlardaki değişim hissi, saç ve kıyafet değişikliği kadar içlerinde yaşadığı evlerinin de bu değişim rüzgarından nasibini 

Makyaj masası modelleri

Bayanların, kendilerine değer verdiklerini anlatan bir masa. Tüm dişi dünyalarını orada süsledikleri, masadan kalktıklarında ise mutluluklarını gizleyemedikleri açık bir gerçek. 

Koridor dekorasyonu fikirleri

İşte bir evin koridoru için birbirinden farklı ve güzel tasarım alternatifleri… Koridorun dekorasyonu önemsizdir deyip geçmeyin.. Ne kadar odalar veya 

Bitti