Ana Sayfa İlginç Tasarımlar

İlginç Tasarımlar

İlham almak için ne yaptığınızı bilmiyorum. Ama bazen, iyi bir fikir için uygun bir materyalizasyon bulmaya çalışmak gerçekten zor.

İlginç tasarımlar hakkında kendini geliştiren bir tasarımcı olarak, insanları hayrete düşürecek ama aynı zamanda yararlı olarak kabul edilecek fikirler bulmak ve bunları hayata geçirmek gerçekten zor.

Artık, dünyanın harika fikirlerini toplayan ve sergileyen birçok web sitesine sahibiz. Bu tür bir web sitesi, mimari, tasarım, fotoğrafçılık veya moda olsun, sanattaki en iyi ve en yeni fikirleri sunmak için çaba harcıyor.

Dekore ettiğiniz alanın türü ne olursa olsun, ayrıntılara dikkat etmekten daha önemli bir şey yoktur.

Burada, iyi tasarımın gerçekte ne anlama geldiğini anlamanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Arşivlerimizdeki ilginç dekorasyon fikirlerini ve üst düzey tasarımcıların ipuçlarını paylaşıyoruz.

İlginç tasarımlar için birkaç temel dekorasyon ilkesine uymalısınız. Ve yaratıcılığınızı teste almaya açıksanız, hem konforlu hem de şık bir evin tadını çıkardığınızdan emin olabilirsiniz.

fantastik ürünler
Fantastik ürünler : Allt'ı keşfettik ve bağımlısı olduk. Onların tasarladıkları her şey gülünç ve esprili. Peter Simonik ve Elena Bolcekova'nın çalıştırdığı ve Slovakya merkezli stüdyo 2011 yılında kuruldu. Sınırlı sayıda fantastik şeylerin yer aldığını ürün yelpazesine bakarken şaşırmaya hazır olun:
Benjamin Shine
İngiliz sanatçı Benjamin Shine'in tül ile yaptığı ürkütücü gerçeklikteki Tül Portreler evleriniz için çok şık dekorlara dönüşebilir. Demir ve tülden oluşan bu portrelere hayran kalacaksınız.  
Batman suit
Güneş görmeyen Batman'ın hayranlarına özel Tayvan'da karanlık bir suit hazırlamışlar. 3 saati $50 olan odada kalmak isteyenleri Eden Otel Batman Suit'te bekliyorlar.
çalışma masası
Bu çalışma masası tasarımını görünce üzerinde renk renk kalemler, boyalar ve birbirinden yaratıcı desenlerin yer aldığı kağıtlar hayal ettik biz. Çekmecelerinde de fırçalar, silgiler ve alabildiğine bir dağınıklık belki de. 2008 yılında tasarlanan bu masa şaşırtıcı ve bir o kadar da başarılı bir “çalışma istasyonu” aslında. Dilerseniz üzerinde bizim hayal ettiğimiz...
Versace kanepe modeli
Tasarım dünyasına yön veren en büyük firmalarından Versace'den de böyle bir kanepe beklenir!  Poliüretan köpük ile oluşturulan kanepe, farklı renk ve desenler ile kaplanmış. Ortaya görsel bir şölen çıkmış.
Ahşabın güzelliği karşısında büyülenmekteyiz. Ama bu ahşapla ilgili hayal ettiklerimizin çok ötesinde. Bu mobilyalarda gördükleriniz sadece bir ofis masası değil, ahşapta yakalanmış farklı bir hava. Tasarımcının heyecanını hissedebiliyorsunuz. Mobilya ve heykel arasındaki farkı bulanıklaştırarak, New York kökenli artist Nico Yektai işini "çağdaş ahşap mobilyanın en ilginç parçaları. Bir çok parça insanların modern bir mobilya tasarımcısından beklediklerinin üzerinde...
Ünlü italyan tasarımcı Goncalo Campos tarafından masası boşlukları doldurdu. Onun özgünleştirmesinin sonucunda ise alçak masa ortaya çıktı. Bu parça, bir masanın altında olabilecekleri temsil eder, ve çeşitli senaryolara neden olur. Orijinal Beider Masası’ın renkleri ve konsepti korunarak, Under Table’a farklı objeler, hayvanlar, ve bir evde ya da ofisteki masaların altında oalbilecek mutluluk verici olaylarla ilgili  poz...
Anna Neklesa, Giselle ile masalara ekstra bir zarafet katmıştır. Bu sanatsal tasarım Rus balerinlerinin güzelliğine sahiptir. Beyaz yüzey, bir balerin tütüsü gibi gözükmesi için kalıplanmış paslanmaz çelikten yapılmıştır, ama aslında depolama için ek cepler sağlanmıştır. Masanın üst yüzeyindeki kesikler ise estetik katmaktadır. Destekleyici bacaklar, bayan bir dansçının bacaklarının kalitesine sahiptir ve bir dans pozisyonu...
Bu fikirler 2010 Dutch Design Week’deki bir trendden esinlenmiştir. Alfabenin her harfinden bir sandalye yapmak fikri grafik tasarımcı Roeland Otten tarafından geliştirilmiştir. LDPE plastiği kullanıldığı için tasarımlar hafif, nazik, dışarıda kullanmaya uygunlardır ve sadece istek üzerine üretilmektedirler.
Grafiti tasarımı Paris’ten etkilenmiş ve yeni bir perspektif sağlamayı amaçlayan üç boyutlu bir şekildir. Bknz: Kitaplık Eğer onları kullanırsanız standart geleneksel düz raflara müdahale edeceklerdir. Ayrıca bu model kitaplarla beraber kullanmanız için bir lambadır da. Karanlıkta istediğiniz bir kitabı seçerken dramatik bir etki yaratacak Kitaplık Modelleri.

Bizi Takip Edin

39,868BeğenenlerBeğen
4TakipçilerTakip Et
95TakipçilerTakip Et
18,200AboneAbone Ol