KonuIKEA

Günün çoğunda oturuyorsanız, masanızın ve sandalyenizin konforu çok önemlidir.

IKEA ‘da çalışma alanınız için ihtiyacınız olan her şeyi, masalardan sandalyelere, çalışma alanı depolama ürünlerinden duvar raflarına kadar bulabilirsiniz. Depolama çözümleriyle odak noktanızı kaybetmeden rahatça çalışabilir ve işlevsel aksesuarlarla çalışma alanınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Masanı olmak istediğin bir yer yap.

İşlevsel bir masa, yüksekliği ayarlanabilir döner sandalye, masanızın yanındaki bir depolama birimi, çalışma alanını tamamlamak için bir kitaplık ve doğru aydınlatma, çalışma alanınızı istediğiniz bir yer haline getirmek için temel unsurlardır.

 

Konforlu sandalyeler, sırtınızdaki ağrıdan ziyade elinizde ki işe konsantre olmak için daha fazla zaman demektir. Ergonomik IKEA sandalyeleri, kol dayama, yüksekliği ayarlanabilen koltuklar ve vücudunuzun seveceği eğilme fonksiyonları ile birlikte gelir.
IKEA: İsveç ev tasarımı

IKEA mobilya taradından, İsveç’in Simris Osterlen kasabasında çekici bir İsveç ev tasarımı yaratıldı. İsveçliler kendilerine has bir stil anlayışına sahipler ve 

Şifoniyer modelleri

IKEA`dan alıp alabileceğiniz en özgün şey bir Rast şifoniyer. Şu anda yabancı dizayn bloglarını en çok heyecanlandıran ürünün Ikea’dan satın