KonuDuvar Dekorasyonu

Ev dekorasyonu uyumu için boş bir duvarı nasıl dekore edeceğinizle ilgili kafanız karışıksa eğer çizimlerin ötesinde bir sürü farklı çözüm olduğunu bilin.

Duvar dekorasyonu için duvarınıza daha fazla kişilik enjekte etmenin bu yaratıcı yollarını sizlerle paylaşmak istedik…

Yeşil Çiçeklerle Duvarınızı Süsleyin

Los Angeles’da mimarlık ofisi olan iç mimar Wendy Haworth’un resimdeki oturma odasında görüldüğü gibi uzun boylu bir saksı bitkisiyle ilgiyi duvarlarınıza çekmek çok kolay. En sevdiğiniz yeşillik türünü, daha da büyük bir etki için doğrudan bir büyük ölçekli duvar dekorunun yanına yerleştirin.

Tüm Sanat Eseri Fotoğraflarınızı Çerçeveleyin

Tarzınıza veya döneminize bakmaksızın en sevdiğiniz sanat eserlerini karıştırın / eşleştirin ve aynı şekilde yaldızlı çerçeveler kullanarak gösterin. Örneğin, Los Angeles’taki bir evin yatak odasında, çiftin koleksiyonundan olan bu resimde altın yaldızlı çerçevelerle süslenmiş resimler kanepenin üzerinde ki duvar dekorasyonu için çok iyi bir dekorasyon öğesi olmuş.

Resimlerinizi Çerçeveletip Duvarda Kullanın

Bir resim çıktısı, sanat koleksiyonunuzu sergilemek için basit ve ucuz bir yoldur. İster tek bir çıktıya karar verin, isterseniz birbirine uyumlu bir gruplandırmaya karar verin. Boş bir alanı doldurmak için mükemmel çözümdür.

Işıktan Daha İyi Faydalanmak İçin Bir Tasarım Ayna Kullanın

Bu havadar oturma odasında, Hindistan’dan gelen antik bir ayna, odanın genişlemesini sağlamak ve rahat ve modern dekoru aydınlatmak için şöminenin üzerine sarkıyor. Bizce çok şık olmuş.

Sanata Yer Açın

Bir New York City dairesinin oturma odasında, geniş bir galeri ile duvara hayat geldi. Sade duvarınızı küçük resim çerçeveleri ve aynalardan oluşan bir kolaj ile, yanınada daha büyük resimlerden oluşan bölümler ayırın. Burada gösterilen portreler Kimberly Brooks’a ait.

Duvarınızda Basit Antikalar Kullanın

Rustik bir his için, bu tarihi Long Island çiftlik evinden bir ipucu alın ve eşleşseler de eşleşmeseler de sevdiklerinizden birkaç antika parçayı duvarınıza asın. Bu 19. yüzyıl aynaları Anvers’te bulundu ve giriş yoluna eklektik bir his verdi.
Evde boya yapmak

Evde boya yapmak!

Evde boya yapmak; Birçok insanın boya için boyacılara yüksek meblağlar ödemesi, kaliteli işçilik sayesinde iz ve lekesiz duvarlara sahip olmak 

Evinizi Dijitalleştirin

Modern seyahat severler Mr. Perswall’ın yeni duvar kağıdı koleksiyonu The Destination’a göz atmalıdırlar. Bknz: Duvar Dekorasyonu Bir çok cool doku içinde, en az 

Mutfakta yenilik yapmanın zamanı geldi

Duvar kağıtları ve raşarla mutfağınızdaki eski seramikleri gizleyebilir ve ona yeni bir hava katabilirsiniz. Üstelik çok fazla zaman ve para harcamadan! Kullanılacak malzemeler 2 adet 80 cm. uzunluğunda raf 2 adet raf 

2012 duvar rengi trendleri

2012 yılında duvar renklerinde moda olan renk ve temalar belirlendi. Yeni yılda evinizde de biraz değişiklik yapmak istemez misiniz? Evinizin 

Bitti