Ana Sayfa Düğün - Nişan

Düğün - Nişan

Dekorlar düğün fotoğraflarınızın muhteşem görünmesini sağlayan en önemli şeylerden biridir.

Düğün dekorasyonu konusunda 2020 yılına yaklaştığımız şu günlerde çiftler artık eski moda düğün salonlarını, modası geçmiş düğün sahnesi dekorasyonunu istemiyorlar. Kişisel zevklerini yansıtan bir şeyler istiyorlar.

Doğada düğün yapıyorsanız, düğün dekorasyonu süslemelerinin de bir o kadar doğal olmasına dikkat etmelisiniz. İki yanı renkli çiçeklerle süslü, üstü makrome örgüsü ile örülüp, altı saçaklı bırakılan bu tak modeli, kır düğünü yapacak çiftler için hoş bir tercih olabilir. Bu ve bunun gibi pek çok farklı tak modelini şehrindeki düğün organizasyon firmalarından senin için hazırlamalarını isteyebilirsin.

Size bu konuyla ilgili fikirler vererek dekoratörünüze gösterebileceğiniz ve hayalinizdeki düğün dekoruna sahip olabileceğiniz en iyi, evlilikle ilgili fikirleri bir araya getirmeye çalışacağız.

Romantik vintage davetiye
Romantik vintage davetiye Yurt dışındaki düğünlerde, düğüne davet etmek amacıyla davetiyeler ve düğünden sonra da teşekkür kartları gönderiliyor. Bu kartları kişisel resimlerinizden örnekteki gibi hazırlatabilirsiniz. Çok romantik ve gerçekten çok değişik.
Davetiye için fotoğraf çekimi
Davetiye için fotoğraf çekimi : Aslında bu fotoğraflar ayrıca nişan fotoğrafları. Anladığımız kadarıyla yurt dışında genelde nişan, çiftlerin kendi aralarında yüzük takıp, evlenme teklif edilmesi şeklinde oluyor. Bu fotoğraf çekimi çocuklarla birlikte gerçekleştirilmiş çünkü, kadın, çocukların öğretmeni ve onlara tutkuyla bağlıymış. Dolayısıyla fotoğraf karelerinde onların da yer almasını istemişler. Şimdi bu...
Evliliğe adım atarken en zor kararları mobilya seçimlerinde alırız. İlk yuvamız, kendimize ait ilk alan. Bunun vermiş olduğu heyecan ve mutluluk başkadır. Belki de uzun süre kullanacağınız bu eşyaları doğru şekilde seçmelisiniz. Renk seçimleri ve kombinasyonlar doğru olursa uzun zaman huzurla yaşayabileceğiniz eve kavuşmuş olursunuz. Biraz daha koyu tonların hakim...

Bizi Takip Edin

39,868BeğenenlerBeğen
4TakipçilerTakip Et
95TakipçilerTakip Et
18,200AboneAbone Ol