Ana Sayfa Etiketler Doğtaş Mobilya

Etiket: Doğtaş Mobilya

Güçlü iş ortakları ve 1.500 çalışanıyla dünyanın birçok seçkin noktasında yaygınlaşmıştır. Doğtaş mobilya, bugün yurtiçi ve yurtdışında yer alan 200’ün üzerindeki konsept mağazasıyla, mobilya sektörünün en önemli oyuncuları arasında yer alıyor.

Doğtaş Mobilya; Oturma odalarından yatak odalarına, çocuk ve genç mobilyalarından son teknoloji yataklara kadar geniş ürün yelpazesiyle insanların hayatlarına ortak olan, adeta onlarla birlikte yaşayan Doğtaş, tasarımlarıyla insanların hayatının içinde.

Onların yaşam alanlarındaki her anına tanıklık ediyor aslında. Evlenenler, evini yenileyenler, en ufak bir dekorasyon ihtiyacı olanların istek ve ihtiyaçlarını iyi anlayıp onlara istedikleri yaşam alanlarını yaratmalarında destek olmaya çalışan Doğtaş, müşterini çok iyi tanımak için CRM altyapısını güçlendiriyor.

Çünkü marka; müşterilerin yalnızca mobilya ihtiyaçlarını karşılamanın yeterli olmadığını savunuyor ve evlerde yaratmak istenilen atmosfer için destek olmak, önerilerde bulunmak gerektiği bilincinde ilerliyor.

Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan Kelebek Mobilya ise,

1935 yılında uçak kanatları için kontrplak üretmek amacıyla kuruldu. 1986 yılına kadar İstanbul Haliç’te Kelebek markası ile kontrplak üretti. 1978’de dünyanın konusunda en iyi proje grupları ile teknik işbirliği yaparak Düzce’de kurduğu modüler mobilya fabrikasını, Avrupa’nın en modern ve büyük tesislerinden biri olarak işletmeye açtı. Kelebek Mobilya, Düzce’de yer alan 186 bin metrekarelik bir sahada, 40 bin metrekarelik kapalı alanda ileri teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürüyor.

Doğtaş, 2012 yılında Kelebek Mobilya’yı bünyesine katarak, mobilya pazarında gücüne güç kattı. Birleşme sonrası Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. AŞ. unvanıyla tek şirket çatısı altında; Doğtaş, Kelebek Mobilya, Kelebek Mutfak & Banyo, Lova markaları ve projeli işler departmanı olarak çalışmalarda bulunuyor.

Doğtaş Mobilya Üçlü Koltuk Modelleri & Fiyatları

Doğtaş Mobilya Üçlü Koltuk Modelleri & Fiyatları

0
Doğtaş İndirim Festivali! %40’a varan indirime ek nakit alımlarda %15 indirim. Üstelik %10 KDV indirimi mağazalarımızda sizleri bekliyor. https://www.youtube.com/watch?v=TpHPUnfVgW8 Doğtaş Mobilya Üçlü Koltuk Modelleri...

Doğtaş Mobilya Koltuk Takımları & İndirimli Fiyatlar

0
Doğtaş İndirim Festivali! %40’a varan indirime ek nakit alımlarda %15 indirim. Üstelik %10 KDV indirimi mağazalarımızda sizleri bekliyor. https://www.youtube.com/watch?v=34yFd-aDhl4

Doğtaş’ın en estetik “Fiore köşesi”

0
Türk mobilya sektöründe özgün tasarım, bol seçenek, modern çizgi ve üstün kalitesi ile dikkat çeken Doğtaş, Fiore Köşe Takımı ile estetik ve konforu birarada sunuyor. Zengin kırlent ve berjer renkkombinasyonuyla mekanlara farklılık vedeğer katan Fiore, elyafla sarmalanmış oturma minderleri ile tarifsiz bir konforyaşatıyor. Fiore Köşe Takımı zengin tasarımının yanı...

Bizi Takip Edin

39,866BeğenenlerBeğen
4TakipçilerTakip Et
95TakipçilerTakip Et
18,200AboneAbone Ol