Ana Sayfa / Mobilya / Kapı Firmaları / Videolar / Bellona Mobilya Salon Takımları & İndirimli Fiyatları

Bellona Mobilya Salon Takımları & İndirimli Fiyatları

Bellona salon takımları içerisinde yer alan altı adet temel salon takımı bulunmaktadır. Bu salon takımlarının hepsi birbirinden farklı görünüm ve özelliklere sahiptir.

Bellona salon takımlarını şu şekilde sıralayabiliriz: Estonya salon takımı, Elantra salon takımı, Lisbon salon takımı, Elantra S salon takımı, Valentina salon takımı ve Golden salon takımı.

Estonya salon takımı içerisinde yumuşak tonlar bulunduran bir salon takımıdır. Bu nedenle özellikle sade bir görünümden hoşlanan kişiler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.

Elantra salon takımı chester salon tarzından hoşlanan kişiler için oldukça uygundur. En bilinen özelliği ise makrome ip kullanımı ve değişik dikiş şekillerine sahip olmasıdır.

Bu sayede diğer salon takımlarından ayrılır. Başka bir salon takımı ise Lisbon salon takımıdır. Lisbon salon takımı soft tonlar içeren bir salon takımı olarak bilirnir.

Newjetnet Giriş Rehberi

Takımın kapitone ve düğme detayları da bulunmaktadır. Bu sayede oldukça hoş bir görünüm elde edilir. Dördüncü Bellona salon takımı olan Elantra S salon takımı ise Elantra salon takımının farklı bir modelidir.

Valentina salon takımı ve Golden salon takımı da Bellona salon takımları içerisinde sık tercih edilen takımlardandır. Siz de Bellona salon takımları hakkında detaylı bilgi edinmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir