Ana SayfaHalı & Zemin DöşemeAtlas Halı İçin Tasarımcılardan Özel Modeller

Atlas Halı İçin Tasarımcılardan Özel Modeller

-

Atlas Halı yepyeni çizgisiyle, halı koleksiyonlarıyla evlerinize konuk oluyor. Kalitesiyle olduğu kadar desenleri ve tasarımları ile de iddialı olan Atlas Halı’nın yeni koleksiyonu, Kunter Şekercioğlu, Oğuz Yalım, Ece Yalım, Başak Ergin, Özgür Uşaklıgil, Gamze Güven, Erdem Akan ve Boğaç Şimşir gibi pek çok başarılı tasarımcının imzasını taşıyor.

Nazar Boncuğu, Şems, Topkapı, Çırağan, Freehand, Empati, Shaggy, Gece serileri ve özel çocuk koleksiyonu ile Atlas Halı, dün olduğu gibi bugün de evlerin değişmezi, sektörün gözdesi ve ilham kaynağı olacak. Halı modelleri

İlginizi Çekebilir; Halı Bakımı ve Temizlik Tavsiyeleri

Atlas Halı Hakkında;

Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 1987’de kurulan ATLANTİK HALI, 1988’de dokuma bölümünü üretime geçirmiştir. Daha sonra 1990 yılında iplik tesisini de devreye alarak tam entegre tesis haline gelmiştir. Kelebek Mobilya A.Ş., Isısan A.Ş., Erbosan A.Ş. ve Değirmencilik İşletmesi A.Ş.’den oluşan şirketler grubunun bir parçası olmaktan gurur duymaktadır.

Kuruluşundan itibaren ihracat ağırlıklı çalışan işletmemiz, 2005 yılı itibarı ile iç piyasa yapılanmasını başlatmış ve kısa sürede tüm Türkiye çapında 600 bayiilik teşkil etmiştir. 2010 yılından itibaren bayiilik yapısına ilave olarak Mağazalaşma sürecini başlatmış ve şu anda 33 Fabrika Satış Mağazası ile hizmet vermektedir. Kısa dönemde  bu sayıyı 150 adete ulaştırmayı hedeflemektedir.

İlginizi Çekebilir; Bahariye Halı Ürünleri – Örnek Halı Modelleri

Atlantik Halı‘da üretim, Konusunda uzman tekstil, makina ve kimya mühendisleri gözetiminde 300’ü  aşkın çalışanıyla yün ve akrilik elyaflardan iplik üretimi ile başlayıp, en son teknoloji halı dokuma tezgahlarında devam etmekte ve halı konfeksiyonu tesislerinde sonuçlanmaktadır. Sahip olduğu misyonunu ISO 9001-2008 standartları ile belgelemektedir.

Firmamız modern işletmeciliği, sürekli iyileşme ve gelişmeyi, yeniliği ve yaratıcılığı ilke edinen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla, büyük hedeflere hızla ulaşmak için, kaliteyi yaşantımızın bir parçası olarak benimsemiştir. Bütün ürün ve hizmetlerimizde temel şart, toplam kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda, kalitede maksimum düzeyi yakalamaktır.

İlginizi Çekebilir; Trend Halı Modelleri ve Günümüzün Halı Teknolojileri

İlginizi Çekebilir

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

38,437BeğenenlerBeğen
11TakipçilerTakip Et
89TakipçilerTakip Et
41,900AboneAbone Ol