Uyku Keyfi’ni İkiye Katlayın

Yatsan, visko malzemenin içine jel yerleştirilerek; uyku sırasında oluşan nemi hızlıca uzaklaştırmak ve visko konforunu pekiştirmek üzere tasarlanan yeni “Aqua” ve “Marine” yatağı tüketicilere sunuyor.

İlk olarak NASA tarafından geliştirilen visko (hafızalı sünger) benzersiz yapısı sayesinde vücudun şekline ve ağırlığına göre form kazanıyor ve üzerindeki basınç kalktıktan sonra orijinal formuna geri dönüyor.

Viskonun bu karakteristik özelliği; kan dolaşımını rahatlatması ve uyku süresince sağa sola dönme ihtiyacını ortadan kaldır¬ması. Uyku kalitesinin yükselmesi, güne daha dinç ve dinamik başlamak, boyun, bel, sırt vb ağrıları minimuma indirmek ise kaçınılmaz bir kazanç. Visko malzemenin içine yerleştirilen binlerce jel kapsül iklimlendirme işlevi de görüyor. Yatağınızın iklimlendirme rolü, vücut ısınızı dengeliyor ve uykuya dalış sürelerini minimuma indiriyor.


Jel özelliğinin yanı sıra ekstra geçirgen hava hücreleri ile uyku süresince kazanılan nemi hızlıca havalandırarak uyku konforunu üst düzeye taşıyor ve böylelikle kesintisiz ve kaliteli uyku uyumanızı sağlıyor.

Yatsan “Marine” yatak; üst kısmında kullanılan ‘Fresh Foam’ teknolojisi ve viskonun içine yerleştirilen jel kapsüller sayesinde istenmeyen vücut neminin uzaklaştırılmasına yardımcı olurken keyifli bir uyku ortamı sunuyor.

Ayrıca orta kısımda kullanılan ekstra visko desteği ile vücudun yatağa değil, yatağın vücuda uyumunu sağlanıyor.


Alt destek olarak kullanılan FIR malzeme esneme kabiliyetinden dolayı yatağın  performansını taşıyor.

“Aqua” yatak ise; ‘Fresh Foam’ teknolojisinin sunduğu tüm avantajlara ek olarak yay teknolojisi ile birlikte visko keyfini ikiye katlamak isteyenler için eşsiz bir ürün. ‘PocketSpring’ paket yay, yayların birbirinden bağımsız olarak paketlenip diziliminden oluşuyor.

Böylelikle yaylar birbirinden etkilenmediği gibi eşlerin uyku esnasındaki hareketlerinden de birbirlerinin etkilenmesi engelleniyor. 5 zone’lu (ağırlık bölgeli) paket yay, vücudun anatomik yapısına bağlı olarak gerekli olan desteği sağlıyor.


Bir Yorum Bırakın