Ana Sayfa Dekorasyon Uyku Keyfi Aqua ve Marine ile İkiye Katlanıyor

Uyku Keyfi Aqua ve Marine ile İkiye Katlanıyor

-

Uyku Keyfi; Yatsan, visko malzemenin içine jel yerleştirilerek uyku sırasında oluşan nemi hızlıca uzaklaştırmak ve visko konforunu pekiştirmek üzere tasarlanan yeni “Aqua” ve “Marine” yatağı tüketicilere sunuyor.

İlk olarak NASA tarafından geliştirilen visko (hafızalı sünger) benzersiz yapısı sayesinde vücudun şekline ve ağırlığına göre form kazanıyor ve üzerindeki basınç kalktıktan sonra orijinal formuna geri dönüyor. Böylece uyku keyfi için gereken en büyük etken uygun hale geliyor.

Uyku Kalitesi Viskonun Bu Karakteristik Özelliği;

Kan dolaşımını rahatlatması ve uyku süresince sağa sola dönme ihtiyacını ortadan kaldırması. Uyku kalitesinin yükselmesi, güne daha dinç ve dinamik başlamak, boyun, bel, sırt vb ağrıları minimuma indirmek ise kaçınılmaz bir kazanç. Visko malzemenin içine yerleştirilen binlerce jel kapsül iklimlendirme işlevi de görüyor. Yatağınızın iklimlendirme rolü, vücut ısınızı dengeliyor ve uykuya dalış sürelerini minimuma indiriyor.

Uyku Kalitesi Viskonun Bu Karakteristik Özelliği;

Jel özelliğinin yanı sıra ekstra geçirgen hava hücreleri ile uyku süresince kazanılan nemi hızlıca havalandırarak uyku konforunu üst düzeye taşıyor ve böylelikle kesintisiz ve kaliteli uyku uyumanızı sağlıyor.

Yatsan Marine Yatak;

Üst kısmında kullanılan ‘Fresh Foam’ teknolojisi ve viskonun içine yerleştirilen jel kapsüller sayesinde istenmeyen vücut neminin uzaklaştırılmasına yardımcı olurken keyifli bir uyku ortamı sunuyor.

Ayrıca orta kısımda kullanılan ekstra visko desteği ile vücudun yatağa değil, yatağın vücuda uyumunu sağlanıyor.

Alt destek olarak kullanılan FIR malzeme esneme kabiliyetinden dolayı yatağın performansını taşıyor.

Aqua Yatak İse;

Fresh foam teknolojisinin sunduğu tüm avantajlara ek olarak yay teknolojisi ile birlikte visko keyfini ikiye katlamak isteyenler için eşsiz bir ürün. ‘PocketSpring’ paket yay, yayların birbirinden bağımsız olarak paketlenip diziliminden oluşuyor.

Böylelikle yaylar birbirinden etkilenmediği gibi eşlerin uyku esnasındaki hareketlerinden de birbirlerinin etkilenmesi engelleniyor. 5 zone’lu (ağırlık bölgeli) paket yay, vücudun anatomik yapısına bağlı olarak gerekli olan desteği sağlıyor.

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

39,449BeğenenlerBeğen
8TakipçilerTakip Et
93TakipçilerTakip Et
22,000AboneAbone Ol

Şık Bir Sohbet Masası Tasarımı!

Goncalo Campos’dan İlginç Kırmızı Masa

Led Avizeler de Klasik ve Modern Çizgiler

Banyolar İçin Güncel Dekorasyon Fikirleri

Feminen & Maskülen Dekorasyon Detayları

Banyolardaki Gümüş Altın Bronz Dekorlar

Kurutma Makinesi Nedir Faydaları Nelerdir?

Evinizi Sıcak Gösteren Renkler ile Dekorasyon

Cesur Mekanlar İçin Bol Bol Desen!