Ana SayfaPerde & TekstilYataş yatakta devrim yaptı!

Yataş yatakta devrim yaptı!

-

Türkiye’nin kişiye özel uyku konforu sağlayan ilk hava kanallı yatağı Body Balance sadece Yataş’ta! Bu yatakta sünger yok, yay yok!

Zero-Gravity-genel-gorsel-2-e1428646447247-1024x522

Sıradan yataklarda…

Vücut ağırlığı dengeli biçimde dağılmaz. Buna bağlı olarak yatağın vücuda uyguladığı basınç bazı noktalar da fazlalaşır ve uykunun giderek daha sağlıksız hale gelmesine sebep olur. Uygu sırasında vücudun bazı bölgelerinde karıncalanma ve uyuşmalar hissetmek, yeni güne bel ve sırt ağrılarıyla uyanmak, uyku sırasında sıkça istem dışı dönmek sağlıksız uykunun göstergesidir.

Yataş Body Balance ise…

Size özel uyku konforu sunarak her yeni güne sağlıklı bir başlangıç yapmanızı sağlar. Amerikalı GenaDyne’a ait, dünya da 9 yıldır medikal alanda kullanılan ACT (air channel technology) destek sistemi vücut ağırlığı, şekli ve ölçüsü fark etmeksizin, kişinini vücut formuna göre hava kanalları arasında dinamik bir hava akışı sağlar; içinde ki hava kanalları sayesinde, siz uyurken ağırlığınızı her noktada “eşit” olarak destekler ve sadece size özel, kusursuz bir uyku deneyimi sunar. Çok ağır ve çok hafif iki insanın bile yan yana yatarken, yataktan iyi performans almalarını mümkün kılan Body Balance, en ideal uyku ortamını aynı anda üzerinde yatan iki kişi içinde sağlar.

Body Balance’in sağladığı faydalar, şöyle ki;

  • Air Channel Technology ile üretilmiş birbirine bağlı hava hücrelerinde bulunan hava, vücut ağırlığının arttığı bölgelerde yoğunlaşır. Böylece yatak, kişinin vücut ağırlığına ve yatış pozisyonuna uyum sağlar.
  • İki kişilik yatağın sağ ve sol taraflarında bulunan hava kanalı panellerinin birbirinden bağımsı hareket edebilmesi sayesinde; yatağı paylaşan eşlerin, vücut ağırlıkları ve yatış şekilleri ne kadar farklı olursa olsun, birbirlerinin yatağa uyguladıkları basınçtan etkilenmemelerini sağlar.
  • Omurgayı her noktada her noktada eşit olarak desteklediğinden, vücuda uygulanan düzensiz basıncın yol açtığı istem dışı dönmeleri, kas tutulmalarını, bel ve sırt ağrılarını azaltır.
  • Vücuda uygulanan basıncın azalmasını sağladığından, kan dolaşımının ve vücuttaki oksijen sirkülasyonunun düzenlenmesine yardımcı olur.
  • Nanoteknoloji ile selüloz ipliklerinden üretilmiş Tencel Kumaş ve teknolojisiyle temiz ve doğal bir uyku düzeni sunar.

İlginizi Çekebilir

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

38,464BeğenenlerBeğen
21TakipçilerTakip Et
91TakipçilerTakip Et
40,300AboneAbone Ol