Ana SayfaMutfak DekorasyonuMiele tasarımı indüksiyon ocaklar

Miele tasarımı indüksiyon ocaklar

-

Mutfağımızın değişmez baş elemanlarından ocaklar artık daha rahat, daha emniyetli, daha hızlı ve ekonomik.

induksiyon-ocak

Yeni indiksiyon ocaklar gazlı veya elektrikli ocaklardan farklı olarak tence tabanının çapına göre ısı düzeyini ayarlayarak ve sadece tencereyi ısıtarak enerji kaybını minumuma indirir.  İndiksüyon ocaklarda ısı kaybı olmadığı için diğer elektrikli ocaklara göre %50 daha az enerji harcayarak pişirme işlemini %30 daha kısa sürede tamamlar. İndiksüyon ocaklar gazlı ocaklardan 3 kat, elektrikli ocaklardan 2 kat daha hızlı ısınır.

Kolay temizlenir; Pişirme sırasında taşma / dökülme olsa bile ısı sadece tencerenin tabanına etki ettiği için, geri kalan alanda yanma olmaz.

Sıcak tutma fonksiyonu; Yemekler tencerenin büyüklüğünden bağımsız olarak belli bir süre 65 derecelik ısı ile sıcaklığının korunması sağlanabilir.

Esnek pişirme alanı; Her pişirme bölgesi değişken bölge olarak yapılmıştır. Pişirme bölgesine göre 100-280 mm çapa sahip kaplar kullanılabilir.

TwinBooster sadece Miele’de; TwinBooster fonksiyonu belirli pişirme alanlarının 15 dakikada maksimum ısı seviyesine ulaşmasını sağlar. Isı 2 kademeli olarak 3700 Watt’a kadar yükselir.

Tencere tanıma; Ocak gözü üzerine yerleştirilen tencerenin sadece taban alanı  kadar ısınma olduğu için enerji tasarrufu, emniyet ve kullanım kolaylığı sağlar.

İlginizi Çekebilir

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

38,462BeğenenlerBeğen
21TakipçilerTakip Et
91TakipçilerTakip Et
40,300AboneAbone Ol