Ana SayfaÖneri ve FikirlerMarshall Boya Sıcak ve Soğuk Nötr Renkler

Marshall Boya Sıcak ve Soğuk Nötr Renkler

-

Marshall Boya; AkzoNobel Marshall’ın sekiz renk ailesinde yer alan “Sıcak ve Soğuk Nötrler”, yaşadığı mekanlara yeni renk ve anlamlar katmak isteyenlere pek çok seçenek sunuyor. Ayrıca Bakınız; Duvar Boyası – Duvarları Hangi Renge Boyatmalı?

Yaşam alanlarına klasik, kadınsı bir dokunuşla konfor ve incelik katmak isteyenler için sıcak nötrler, mütevazılık, natürellik ve berraklık arayanlar için ise soğuk nötrler çok ideal.

Renklendir Hayatı” sloganı ve yenilerek, daha da renklenen kurumsal kimliği ile insanların hayatına renk katmaya devam ediyor. AkzoNobel Marshall, uluslararası çapta yürüttüğü araştırmaları sonucunda belirlediği, Renk Paleti ve Renkleri ile hayatı renklendirmeye devam ediyor.

Sekiz renk ailesinden olan sıcak ve soğuk nötrler, yaşam alanlarına farklı anlamlar kazandırmak isteyen farklı beğenilere hitap eden renkler sunuyor. Ayrıca Bakınız; Renklerin Etkisi – Sinirliyseniz veya Tembelseniz Tıklayın!

Çıplak, Moda ve Şık Kavramlarının Temsilcisi; Sıcak Nötrler

Keten bejinden kadifemsi güderiye, Cappucino’dan çikolata rengine, çıplak, moda ve şık kavramlarıyla bütünleşen sıcak nötrler renk paleti, bulunduğu mekana, klasik, kadınsı bir dokunuşla konfor ve incelik yayıyor. Renk paletinde bulunan gri ve bej renkleri karışınca sonuç, olağanüstü zarif oluyor.

Islak kum, sedef ve saten çağrışımları veren bir ton olarak öne çıkıyor. Somon renginin belli belirsiz izi, bu tonu ısıtıyor. Pudra pembeleri ve koyu yeşilimsi maviler ile mükemmel bir uyum sergiliyor. Ayrıca Bakınız; Duvar Kağıtları ile Ruh Halinizi Duvarlara Yansıtın

Ana sıcak nötrler, anın atmosferi ile birlikte koyulaşma ve açılma eğilimi gösteriyor. Geçen yılın istiridye kabuğu boz kahverengi tonu, bu yılki palette, daha açık ve sıcak bir tonda karar kılmış durumda.

Mütevazılık, Natürellik ve Berraklık Arayanlara; Soğuk Nötrler

Gerçekte göründüğü kadar da soğuk olmayan Marshall Boya soğuk nötrleri, son derece mütevazı, natürel ve berrak. Birçok tonu kil, çakıl taşı, kurşun kalay alaşımı ve gümüş gibi metal tonlarını çağrıştırırken, diğerleri kağıt, kemik ve kuş tüylerini akla getiriyor.

Bu palet, sahile vuran nesneleri toplayarak geçinen birinin kulübesindeki değerli eşyalara benziyor. Soğuk nötrler renk paleti, asi, gümüşi gri, parlak ve koyu kombinasyonlar için mükemmel. Ayrıca Bakınız; 2020 Duvar Rengi Trendleri Şimdi Evinizde

Bir zemin oluşturmak üzere sıcak yeşil tonlarının yanı sıra soğuk palette yer alan diğer nötrleri de bir araya getiriyor. Geçen yılın modern, soluk, endüstriyel grisi lilaya çalarken, bu yılın renk tonu ise daha çok sıcak yeşil tonları içeriyor.

İlginizi Çekebilir

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

38,437BeğenenlerBeğen
11TakipçilerTakip Et
89TakipçilerTakip Et
42,000AboneAbone Ol