Ana SayfaMobilya / Dekorasyon FirmalarıVideolarLazerle Nasıl Kesilir: Altın Yaldızlı Ahşap Duvar Süsü

Lazerle Nasıl Kesilir: Altın Yaldızlı Ahşap Duvar Süsü

-

Duvar Süsü Yapımı; Önce çizimini yaptık daha sonra kesimini son olarak altın yaldızlı sprey boya ile malzememizi boyadık. Biz yaparken eğlendik umarım sizde izlerken eğlenirsiniz. Eğer yapmamızı istediğiniz bir şey varsa yorumlara yazabilirsiniz. Tabi çizimi isterseniz de yorumlara mail adresinizi bırakmayı unutmayın. Dekorasyon Videolarının devamı için like atmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Lazer kesim duvar sanatı hakkında;

Lazer kesim duvar sanatı hakkında;

Evet bir sonraki temel konseptimiz, odadayken daima en iyi deneyimi yaşamak ve ânın tadını çıkarmaktır.

Bu tam olarak ne anlama geliyor?

Bu tam olarak ne anlama geliyor?

Duvar süsü odada ki her detayın dengesini sağlar. Sanatınızı karakterize eden muazzam bir ev aksesuarıdır. Mekanın dekorasyon detaylarını güçlendirmek için gereklidir. Bu nedenle, her şey gibi duvar süsünün de uygun oranlarda kalması gerekir.

Lazerle kesilmiş duvar sanatı…

Lazerle kesilmiş duvar sanatı...

Bir odada çok fazla mobilyaya sahip olan yerler için bir iddiada bulunmak gerekirse; görsel olarak aynı estetiği tek bir lazerle kesilmiş duvar sanatı kullanarak basitçe yapmak mümkündür.

Size özel duvar süsleri…

Size özel duvar süsleri...

Ayrıca, odada sahip olduğunuz mevcut aksesuarlara yön vermek için uygun tasarımları bulabilir, eğer isterseniz size özel duvar süsleri yaptırabilirsiniz.

Odanın uyum içinde görünmesi…

Odanın uyum içinde görünmesi...

Odada bulunan diğer mobilyalara uygun bir tasarım seçmek genel olarak tüm odanın uyum içinde görünmesini çok hızlı bir şekilde başarmanızı sağlar.

Grafikleri ve gruplandırma…

Grafikleri ve gruplandırma...

Grafikleri veya gruplandırmayı düzgün yerleştirmek için kanepenizin simetriğine güvenebilirsiniz. Yemek odanızda normalden biraz daha küçük bir grafik grubunu odanın duvarına asarsanız ortamın klostrofobik hissettirmemesini sağlayabilirsiniz.

Masanın arkasındaki boş alan…

Masanın arkasındaki boş alan...

Yemek odanızı kullanırken masanın arkasındaki boş alana yerleştirmek için, yiyeceklerle alâkalı bi tasarım seçmeniz uyumun artmasına yardımcı olacaktır.

Pleksi kullanılarak yapılan…

Pleksi kullanılarak yapılan...

Mutfağınızda bir ocak veya fırının üzerinde bulunan boşluk alana pleksi kullanılarak yapılan sebzelerden ve isminizden oluşan duvar süsleri sizin ilgili biri olduğunuzu kanıtlar.

Bazı sanat eserleri…

Bazı sanat eserleri...

Bazı sanat eserlerini duvarın üstüne koyma fırsatınız varsa bunu da değerlendirmelisiniz. Şimdilik bu kadar. Konuyla ilgili yorumlar yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

38,437BeğenenlerBeğen
11TakipçilerTakip Et
89TakipçilerTakip Et
41,900AboneAbone Ol