Ana SayfaPerde & TekstilHalsa ile Sağlıklı ve Konforlu Bir Uyku Deneyimi

Halsa ile Sağlıklı ve Konforlu Bir Uyku Deneyimi

-

Doğayı ve doğanın bir parçası olan insanı merkezine alan Halsa, kuruluşundan bu yana konforlu uyku deneyimi için insan doğasını ve ihtiyaçlarını dikkate alıyor. Türkçede sağlık anlamına gelen Halsa, ürettiği tüm yatak ve tekstil ürünlerini insan sağlığına zarar vermeyen yüzde 100 doğal ürünlerden oluşturuyor.

Dünyaca bilinen İsveç kalitesi ve sağlamlığı, doğadan ilham alan tasarım anlayışı ile buluşunca ortaya Halsa yatakları çıkıyor. Halsa’da yatak çerçevesinin yerleştirilmesinden kumaş teyeline kadar yatak üretiminin neredeyse her aşamasında özenli ve usta eller iş başında yer alıyor. Hiçbir makinenin ulaşamayacağı titizlik ve maharetle tek tek üretilen Halsa, her ürününde kusursuz bir uyku deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Merkezine insan ve insan sağlığını konumlayarak doğal yataklar üreten marka, neredeyse tüm dünyaya ulaşıyor. Her ülkenin uyku alışkanlıklarına ve kişinin anatomisine uygun yataklar ve uyku ürünleri ile Kanada’dan Tayvan’a, Madagaskar’dan Polonya’ya, Litvanya’dan Amerika’ya, Çin’den Danimarka’ya, İzlanda’dan Mauritius’a, İngiltere’den Yunanistan’a kadar geniş bir coğrafyada yer alan İsveç doğumlu Halsa tüm dünyaya İsveç rüyası yaşatıyor. Globalde olduğu gibi Turkiye’de de büyümeye devam eden marka, Türkiye’deki 16. mağazasını Ağustos ayında Emaar Square Mall İstanbul’da açtı.

%100 Vegan İpek

Ankara Panora AVM’de ise geçtiğimiz ay yer alan Halsa, Yataklarımız en az onları meydana getiren doğal malzemeler kadar uzun ömürlü olmalıdır felsefesiyle, geleneksel mağazacılık anlayışını ve müşteri deneyimi odağını titizlikle sürdürmeye devam ediyor.

%100 Vegan İpek

Halsa, dünyada hızla buyümeye devam ederken uyku ürünlerine dair portfoyünü de genişletiyor. Geçtiğimiz ay satışa sunduğu yeni koleksiyonu, %100 vegan ipek kumaşı ile doğaya karşı tüm sorumluluklarını yerine getirirken ferah bir uyku deneyimi sunuyor.

%100 vegan ipek kumaşı

Yumuşak dokulu pürüzsüz kumaş, üzerinde oluşabilecek ince kırışıklıkların görünümünü azaltırken kullanıcının cildinin doğal nemini korumasını sağlıyor. Sahip olduğu ultra ince doğal lifler ve nefes alabilen doku, uyurken vücut ısısını düzenleyerek terlemeyi en az seviyeye indiriyor. Dört mevsim kullanılabilen kumaş, daha serin ve ferah bir şekilde uyumaya yardımcı oluyor. Pastel tonlarındaki renk seçenekleri kullanım özellikleri kadar dekorasyona da hoş bir detay katıyor.

İlginizi Çekebilir

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

38,437BeğenenlerBeğen
11TakipçilerTakip Et
89TakipçilerTakip Et
42,000AboneAbone Ol