Bu harika çocuk ve genç odalarından ilham alarak tasarlayacağınız yeni bir odaya çocuğunuz sizce hayır diyebilir mi?

Sizde bu yaz tatilinde çocuklarınızı sevindirmek istiyorsanız bu birbirinden ilginç ve şık genç ve Çocuk Odalarında bu güzel fikirleri uygulayabilirsiniz.

Bebek Genç Odaları ve Genç Çocuk Odaları

Her eve uygulanabilecek detaylar ile dolu olan bu fikirleri kafanızda çeşitlendirebilir ve  kolaylıkla geliştirebilirsiniz. Erkek ve kız yatak odaları ayrı ayrı ele alınmış genellikle. Ve pembe ve renkli olanlar kız, lacivert, mavi ve koyu renkler ise erkeklerin dünyasını anlatıyor.

Eminim ki bu rüya gibi odalardan çocuğunuzu en çok mutlu edeni seçip bu yılın en güzel hediyesini ona siz vereceksiniz. Her şeyin en iyisine lâyık olan çocuklarınızı sevindirmenin güzel yollarından biride ona bu hediyeyi vermek olabilir.

Bu küçük mekanları, onların gelişmekte olan zihinlerine, bireyselliklerine ve yaratıcılıklarına destek olacak şekilde düzenlemek için neler yapabileceği konusunda tasarım ve iç mimarı uzmanı Kınıkoğlu işin sırrının detaylarda gizli olduğunu doğru aydınlatma ve dekorasyonda kullanılan objelerle bebek ve gençlerin yaşam alanlarının daha keyif alacakları mekanlara dönüştürmenin mümkün olacağını belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz