Ana SayfaEv AksesuarlarıBurçlara Göre Aksesuar Seçimi

Burçlara Göre Aksesuar Seçimi

-

Yıldızların kişiliğimiz üzerindeki etkilerinden yola çıkarak bu ay, yaşam alanlarımız için burçlara göre doğru aksesuar seçimini mercek altına aldık.

KOÇ

KOÇ

Zodyak kuşağının ilk burcu olan Koç, diğer burçlara göre 12 burcun adeta lideri konumundadır. Herkese ışık olan, öncü bir rolü vardır. Ayrıca yeni bir şey denemekten asla korkmayacak kadar da içinde Mars cesaretini barındırır. Ateş enerjisini yansıtan şamdanlar tam size göre olabilir.

BOĞA

BOĞA

Konfor, bir Boğa için her şey demektir. Toprak elementinin ilk burcu olan boğa, evde bir köşede saatlerce uzanabilir. Bunu yaparken kendini rahat hissettiren yumuşacık tüylü battaniyeler onların vazgeçilmezi.

İKİZLER

İKİZLER

Konuşmak, konuşmak ve konuşmak.. Bu dünyaya iletişim kurmak için gelmiş bir burç ile karşı karşıyayız. Evde tek başına olmaktansa her zaman arkadaşlarıyla beraber ev partisi düzenlemeyi tercih eden bu burcun mensupları için kokteyl malzemeleri, karaflar, içecek hazırlama ekipmanları ideal.

YENGEÇ

YENGEÇ

Zodyağın en, en ev kuşu burçları olan yengeçler için bir evi yuva hissettirme konusun da kokuların büyük önemi vardır. Sandal ağacı gibi davetkâr tütsüler ya da mumlar ideal bir aksesuar seçimi olur.

ASLAN

Yöneticisi Güneş olan bir burç için her zaman parlamayı istemek bizce çok da sıradışı bir tavır değil. Aslanlar her zaman diğerlerinden farklı gorünmek ister. Sahip oldukları her şey de farkedilsin isterler. Bu yüzden sıra dışı form ve renklere sahip aksesuarlar, tamamlayıcı tekstiller onlar için ideal olur. Ateş elementinin temsilcilerinden oldukları için aydınlatmaların tamamı onlar için uygun birer aksesuar seçimi.

BAŞAK

BAŞAK

Burçlar kuşağının en titiz ve düzenli üyeleri için evde önerebileceğimiz en doğru aksesuar çok amaçlı bir raf sistemi, düzenleme ve organizasyonu kolaylaştıran bölücüler ve sepetler.

TERAZİ

TERAZİ

Burç sembolünün terazi olması tesadüf değildir: çünkü bir terazi her zaman bir denge arar. Bu sebeple simetrik tasarımlar teraziye göredir. Birbirini tamamlayan iki tablo, 2’li objeler, raf destekleri gibi vs.

AKREP

AKREP

Tutkularının peşinden giden Akrepler için bu yoğunluğu vurgulayan bir eve sahip olmak önemlidir. Derin iç mekanlar onlara göredir. Çoğu kez renklerle ve dokularla elde edilen bu derinlik için kadife yastıklar bizce harika bir aksesuar seçimi olur.

YAY

YAY

Dış mekânları ve seyahati her şeyden çok seven Yay burçları için onların keşfetme arzusunu besleyen aksesuarlar isabetli bir seçim. Etnik detaylar, lokal motifler taşıyan ya fa farklı kültürlere ait objeler onlara harika birer seçerek sunar.

OĞLAK

OĞLAK

Ciddi ve disiplinli olan Oğlak burçlarının kalıcılık en sevdiği şeylerden biridir. Dolayısıyla antika niteliği taşıyan objeler, bir dönemi yansıtan aksesuarlar onlar için zevkli bir seçim olacaktır.

KOVA

KOVA

Zodyağın sıra dışı çocukları diyebileceğimiz Kova burçları hava elementidir. Futuristik tasarımlar, görsel olarak ilgilerini çekebilecek obje ve heykellere evlerinde yer açmalılar.

BALIK

BALIK

Hayaller kurmayı, müzik ve sanatı her şeyden çok seven bir Balık burcu için yatağı olmazsa olmazı. Çünkü her şeyden önce yatağına kıvrılıp hayallere dalmayı, onu mutlu eden müzikleri dinlemeyi çok sever. İyi bir ses sistemi, konforlu bir nevresim takımı Balık burçları için doğru bir aksesuar seçimi olur.

İlginizi Çekebilir

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

38,437BeğenenlerBeğen
11TakipçilerTakip Et
89TakipçilerTakip Et
41,900AboneAbone Ol