Tv ünitesi alırken dikkat edin

 • Dolap ve TV ünitesi seçerken ilk dikkat edeceğiniz konu dekorasyon stiliniz. Vintage, kır evi tarzı ya da etnik bir stiliniz varsa TV’yi bir dolap içine yerleştirebilirsiniz. Böylece teknolojik görüntüsü stilinizin romantik ve doğal dokusunu bozmayacaktır. Ancak pop veya minimalist stilde  solo bir ünite aykırı kaçmayacaktır.duvar-unitesi-2312315
 • TV ünitesi alırken mümkün olduğunca raflı bir model seçerek pratik bir kullanıma yönelebilirsiniz.
 • Satın alırken diğer mobilyalarınızı da dikkate alın. Aynı renk ve dokuda bir model tercih ederek görsel bütünlüğü yakalayabilirsiniz.
 • Seçenekleri özelliklerine göre sıralayın ve öyle karar verin. Tasarım önemli olsa da tv üniteleri için işlevsellik ilk sırada yer alır. Beğendiğiniz ürünün işlevselliğini test etmek için içine yerleştireceğiniz TV, decoder, DVD ve yerleştirmeyi düşündüğünüz diğer elektronik cihazların ölçüleri ile aksesuar ve kitaplar için ayıracağınız raf adedini de belirlemelisiniz.
 • Mobilyalarınızın renklerinin ve formlarının birbirine uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Köşeli ve düz hatlı mobilyalarla sade bir model, yuvarlak formlularla daha klasik bir modele yönelebilirsiniz.

Duvar Üniteleri

Dekoratif duvar üniteleri çoğu zaman yaşam alanlarının odak noktasını oluşturur. Bu yüzden böyle bir mobilyayı günlük yaşan odanız da veya oturma odanızda kullanmak daha akıllıca olur. Televizyonu içine yerleştirecekseniz oturma düzenini de buna göre planlayarak ikili, üçlü kanepe veya tekli geniş koltukları duvar ünitesine bakar yönde çevirmelisiniz.duvar-unitesi-16132

3 Yorum

 • nihal
  Mart 1, 2012 12:56 pm

  merhaba bu ürünü çok beğendim fiyatını ve detaylarını öğrenmek istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

 • Muhammet
  Mayıs 15, 2012 6:29 pm

  slm aly tv ünütesi kod numarası 16132 olan modelin set halindeki fiyatını gönderirmisiniznn1

 • yetim
  Aralık 6, 2012 6:51 pm

  merhaba egerki bu takimin fiyati ne kadar bilen varsa biraz blgi vere bilirmi yoksa sus icinmi koydunuz

Bir Yorum Bırakın