Romantik yemek odaları nasıl olmalı

Romantik yemek odaları : Yemek odanıza romantik bir hava katmak için farklı fikirlere ihtiyacınız varsa bu yazı tam da size göre.

romantik-yemek-odasi-1

Yemek odanızın duvarına büyük bir boy aynası asın. Odanıza hem bir derinlik katmış olursunuz, hem de aynanın yansımasıyla odanızda romantik bir hava elde edersiniz.


romantik-yemek-odasi-2

Mobilyalarınızda beyaz rengi tercih etmek daha romantik bir atmosfer yaratmanızda size yardımcı olabilir.


romantik-yemek-odasi-3

Eğer mobilyalarınız koyu renklerdeyse döşemelerini, masa örtünüzü beyaz ve açık renklerden seçerek de yine romantik havayı odanızda yakalayabilirsiniz.


romantik-yemek-odasi-4

Renk kullanımında canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Özellikle bir duvarınızı desenli ve renkli bir duvar kağıdı ile kaplamak hoş bir fikir olabilir.


romantik-yemek-odasi-5

Eski, antika tarz mobilyalarınızı modern parçalarla birleştirerek de yemek odanızda şık bir hava yaratabilirsiniz.


romantik-yemek-odasi-6

Çiçekler şık bir dekorasyonun vazgeçilmezleridir. Masanızın üzerinde de çiçekleri kullanarak yemek odanıza romantizmi katabilirsiniz.


romantik-yemek-odasi-7

Mor aşkın rengidir. Yeşilde mor rengi en güzel tamamlayan renklerden birisidir. Eski mobilyalarınıza bu renklerle yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

romantik-yemek-odasi-8

Tabii ki şömine romantizm diyince ilk akla gelen köşedir. Ancak gerçek bir şömineniz olmasa da dekorasyon olarak satılan şömine görünümünde, kartonpiyer malzemelerle yemek odanıza bu şıklığı kazandırabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın