Pudra rengi dekorasyonlar!

Pudra ve tonları modadan sonra, şimdi de dekorasyonda en popüler renk olarak karşımıza çıkıyor.

Pembe ile şeftali tonunun arasında bir yerde kalan ve ‘pudra’ tonu olarak adlandırılan bu uçuk ama insanın içini ısıtan renk yaşam alanlarında hangi alana girerse orada harikalar yaratıyor.

pudra-rengi-dekorasyon-1Kılık kıyafetten sonra tasarımcıların ve mimarların da ilgisini çeken bu renk bu sene dekorasyonda da resmen altın yılını yaşıyor.


Duvar kağıdından oturma gruplarına, yatak odalarından banyolara, yemek takımlarından nevresimlere kadar her girdiği alanda iç açan pudra rengi, tarihinde hiç bu kadar bir numara olmamıştı…

Aynı zamanda romantik bir akımı da temsil eden renk, kullanılan tonlarına göre hem dinginliği hem de pozitifliği çağrıştırıyor.
Özellikle de kadınların çok sevdiği bir ton olmasından dolayı yaşam alanları için son derece uygun bir renk.
pudra-rengi-dekorasyon-2Yaz ile birlikte aynı zamanda kışa hazırlık dönemine de girmiş bulunuyoruz. Kışı, yazın bu sıcak günlerinin koynunda geçirmek isteyenler ve modanın sıkı takipçisi olduğunu evinde de belli etmek arzusunda olanlar için pudra tonundaki tüm tasarımlar ve fikirler onlara ilaç gibi gelecek.


Pudranın pembeye çalan tonlarındaki yemek takımlarını yine bu tonun kreme yakın masa örtüsü ile tamamlayıp harika yaz sofraları hazırlayabilirsiniz misafirlerinize.

Bu tonu çok severek evinizde uygulayacağınıza emin olun. Her alanda çiçek etkisi yaratan ve “huzur – güvenilirlik” anlamına gelen pudra tonu ile evinize renk katın…


mahmure

Bir Yorum Bırakın