Ana SayfaDekorasyonModa Trendleri Evinizde

Moda Trendleri Evinizde

-

Moda Trendleri; Moda ve dekorasyon birbirinden ilham almayı çok seviyor. Bu senenin renkleri olan turkuaz, yeşil ve turuncunun etkisini de dekorasyonda görebilirsiniz.

Moda Trendleri

İlginizi Çekebilir; Farklı Kitaplık Modelleri ve Kitaplık Seçerken

Tüm dünyada moda trendleri belirleyen kişilerin, ekonomik krizden etkilenen bütün dünya ülkeleri için dekorasyon ve moda konusunda daha ucuz daha akıllıca çözümler için yoğun çaba sarf etmektedir. Önümüzdeki yıllarda dekorasyon modasını etkileyecek unsurlar ise hem ekonomik olarak hem de sosyal olarak son trend anlayışı da değişecektir.

dekorasyon modası

İlginizi Çekebilir; Siyah Duvar Boyası Kullanılan Tasarımları İnceledik

Modada her yeni koleksiyonda, dünyaya damga vurmuş her akımda benzer etkileri dekorasyonda da görmeye başlıyoruz. Bu senenin renkleri olan turkuaz, yeşil ve turuncunun etkisini de dekorasyonda görebilirsiniz.

turkuaz, yeşil ve turuncu dekorasyon

İlginizi Çekebilir; Turuncu Dekorasyon Örnekleri & İncelikleri

Dekorasyon biraz da evinizi giydirmekle eşdeğer. Elbette onun da bir modası var. Trendlerin takipçisi olup şık bir dekorasyon oluşturmak mümkün. Hem gündemin gerisinde olmayıp hem de kendinizi iyi hissedeceğiniz bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Dekorasyon biraz da evinizi giydirmekle eşdeğer.

İlginizi Çekebilir; Mobilya Yerleşimi Nasıl Yapılır?

Modayı takip etmek bir yana herkesin kendine has bir stili olmalı. Kimimiz daha maskulen kimimiz daha feminen dekorasyon çizgilerini seviyor olabiliriz. Retro vazgeçilmezimiz olabilir ya da vintageden kopamam diyebilirsiniz. Bu noktada önemli olan stilinizi belirleyip hem kendinize yakışanı hem de evinize yakışanı belirlemelisiniz.

Modayı takip etmek bir yana herkesin kendine has bir stili olmalı

Bu yılın ev dekorasyonu trendlerine bir kaç örnek;

İlginizi Çekebilir; Vintage Mutfak Dekorasyonu Hakkında

İlginizi Çekebilir

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

38,437BeğenenlerBeğen
11TakipçilerTakip Et
89TakipçilerTakip Et
41,900AboneAbone Ol