Ana Sayfa Aydınlatma Led Avizelerde Klasik ve Modern Çizgiler

Led Avizelerde Klasik ve Modern Çizgiler

-

Led Avizeler; Ev dekorasyonunda kişilerin zevki ön plana çıkmakta ve evlerini dekore ederken farklı dekorasyon aksesuarları çarpıcı hale getirerek dikkat çekilmekte ve şık tasarım ortaya çıkarılmaktadır.

Çoğunlukla çarpıcı dekorasyonlar ev dekorasyon aksesuarları arasında bulunan aynalar, avizeler, sehpalar, orta sehpalarla yapıldığı gibi duvar fotoğrafları, tablolar, aplikler ve köşe aydınlatmaları ile de yapılıyor.

Son yıllarda teknoloji ürünü olan iç ve dış aydınlatmada kullanılan led ışıklar form kazanarak avize haline dönüştüler. Klasik ve modern tarzda yapılan avizeler artık çarpıcı ev dekorasyonunda kullanılıyor.

Şık görüntüsünün, bulunduğu ortama estetik güzellik vermesinin yanı sıra konforu da beraberinde getiriyor.

Led avize

Çoğu modelleri uzaktan kumandalı olarak üretiliyor ve yerinizden kalkmadan ışıkları pratik ve hızlı bir şekilde açıp kapatabiliyorsunuz. Led avizeler ayrıca düşük enerji tükettiği için de ilgi görüyor.

Bir çok farklı modeli bulunuyor ve ışık sayılarına, monte ve duruş şekline, klasik veya modern görünümlerine göre gruplandırılıyor.

3lü, 4lü, 5li, 6lı, 7li, gibi led ışıklı modellerinin yanı sıra tavana yapışık, sarkıtmalı, tepsili gibi modellere sahiptirler. Özellikle camlı ve kristal taşlı ledli sarkıtma avize modelleri yemek masalarının üzerine yerleştiriliyor ve şık ve farklı bir atmosfer oluşturuluyor.

Oturma gruplarının bulunduğu alanlarda salon takımının klasik veya modern olması göz önünde tutularak göre genellikle tavana yapışık ve tepsi modelleri ve taşlı klasik veya modern led avizeler tercih ediliyor ve yıldız, papatya, çiçek, olimpos, karya, buket, doruk, idil, atos, efes gibi isimlerle sunuluyor.

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

39,690BeğenenlerBeğen
7TakipçilerTakip Et
94TakipçilerTakip Et
22,000AboneAbone Ol