Ana SayfaDekorasyonIKEA: İsveç Ev Tasarımı Nasıl Olmalı?

IKEA: İsveç Ev Tasarımı Nasıl Olmalı?

-

IKEA mobilya tarafından, İsveç’in Simris Osterlen kasabasında çekici bir İsveç ev tasarımı oluşturuldu.

Ama bu tasarımda biraz Fransız etkisi de bulunmakta.

İsveçliler kendilerine has bir stil anlayışına sahipler ve bu anlayışı mükemmelleştirmekteler. IKEA da bu anlayışın bir sonucu. Ama bu tasarımda biraz Fransız etkisi de bulunmakta.

Bu stil muhtemelen Osterlen için tipik bir stil, basit ve abartısız, ama bir buna biraz da Riviera ve Akdeniz etkisi katmaya çalışıyoruz.

IKEA’nın sahipleri bu yaratıcı tasarımı şöyle tanımlamaktalar: “Bu stil muhtemelen Osterlen için tipik bir stil, basit ve abartısız, ama bir buna biraz da Riviera ve Akdeniz etkisi katmaya çalışıyoruz.” Onlarla kesinlikle aynı fikirdeyiz: “Yazlık evlerde kaliteli zaman geçirmeniz ve fonksiyonel ve güzel eşyalarla donatılmış olmaları çok önemlidir.”

İlginizi Çekebilir; Yazlık Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

yazlık evi yazlık ev yapan şey

İşte doğru tatil tanımı. Ayrıca onların modern dekoru direk uygulamadan biraz eskimiş ve hikayesi olan tasarımlar kullanmalarını da seviyoruz. RoomAndServe’in belirttiği gibi, tasarımlarda uyum ve soğukkanlılık var.

2. kattaki A şeklinde yatak odalarını seviyoruz. Bu bir yazlık evi yazlık ev yapan şeydir. Her şey beyaz olmakla birlikte, zıtlık yaratan tavan ışıkları taze hissetmenizi sağlarlar. Büyük beyaz lambalar ve renkli sandalyeler de bu eşsiz dekora final dokunuşunu yaparlar.

İlginizi Çekebilir; Feng Shui! Çalışma Masanızın Dekorasyonuna Etkisi!

İlginizi Çekebilir

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

38,437BeğenenlerBeğen
11TakipçilerTakip Et
89TakipçilerTakip Et
42,200AboneAbone Ol