Ana Sayfa Dekorasyon Yeni moda "evde sadeleşme kürü"

Yeni moda “evde sadeleşme kürü”

-

Lüks, her zaman için sıradanlığın zıt köşesinde olmuştur. Dönemler ve trendler değişse de bir anlamda kendi küratörü olanlar asıl lüksten anlayanlar
salon-dekorasyonu-1654513-300x208 değil midir sizce de?

Sadeleşme kürü… Tabi sadeleşmek de ayrı bir yetenek ister. Tüm ihtiyaçlarımızın elimizin altında, hatta bir tıklama ötede olduğu bu varlıklı dönemde hızlı + mutlu + ulaşılabilir dekorasyon yani bir anlamda evde arınma harekâtı, bu geçiş sezonundaki mottomuz.

Fakat her zaman stil sahibi olan ve sıradanlığa baş kaldıran bizler, evde sadeleşirken asla iddiasız olmamalıyız. Örneğin elementlerin parlak ışıltılarından ve yüksek etkilerinden yararlanabiliriz. Birkaç sarı objeyle metallerin en değerlisini, enerjinizi arttırmak için bakır rengini, cool bir tavır için demir malzemeyi ya da ışığın gücünü kullanmak krom, çelik, alüminyum gibi metalleri tercih edebilirsiniz.

Güzel Olan Ulaşılabilir De Olmalı!

Adının geçtiği ve elinden çıkan her projede stilin para ile var olamayacağını vurgulayan Andree Putman’a göre gerçek ve anlamlı lüks sadece sadelik ile bağlantılı. Güzel olan objeler aynı zamanda ulaşılabilir de olmalı. O, artistik kişiler tarafından yapılmış olan güzelliklerin herkesin
sade-dekorasyon-43465431 hayatında var olması gerektiğine inanıyor. Andree Putman tasarımlarında onun müzisyen ruhundan ve eğitiminden gelen denge ve uyumu gözlemleyebilirsiniz. Bazen New York’un en ünlü otellerinden birinde bazen de Louis Vuitton’un klasikleşen çantasının üzerinde onun imzasına rastlamak mümkün.

Putman’dan aldığımız ilhamla kendi sanatlarının öncü isimleri Rafineri Ajans’ın Başkanı Ayşe Bali, İçmimar ve Ürün Tasarımcısı Hakan Helvacıoğlu , İçmimar Tan & Jeyan Ülkü, Ekay marka yaratıcısı Evren Kaynar , Derin Design iletişim koordinatörü Dilruba Sarıyer ile yaratım alanlarında yani ofislerinde buluştuk.

Bizimle kalın…

İlginizi Çekebilir

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

39,223BeğenenlerBeğen
15TakipçilerTakip Et
93TakipçilerTakip Et
34,800AboneAbone Ol

Canvas Duvar Saati Modelleri & Tablolar

Leopar Desenli Dekorasyon Modelleri

Ada Tipi Mutfak Modelleri – Örnekleri

Pastel Tonlarda Oturma Odası Takımları

Farklı Kitaplık Modelleri ve Kitaplık Seçerken

Laufen’den Rengarenk Çocuk Banyosu Dekorasyonu

Cibinlik Modelleri – En Romantik Geceler