Ana SayfaÖneri ve FikirlerDr. Beckmann renk koruyucu mendiller

Dr. Beckmann renk koruyucu mendiller

-

Yaz aylarında cıvıl cıvıl kıyafetlerinizi ve beyaz kıyafetlerinizi bir arada yıkayabilirsiniz. Leke çıkarmada Avrupa’nın 1 numaralı uzman markası Dr. Beckmann, inanılmaz ürünleriyle artık Türkiye’de.

“Önce renkliler yıkansız sonra beyazları yıkarım”. “Beyazların içinde renkli unutmuşum hepsi boyandı”… Bu sorunlarınızı Dr. Beckmann Renk koruyucu ile son buluyor. Yaz aylarının cıvıltısı etkisini giydiğiniz kıyafetlerde de gösteriyor. Regârenk kıyafetlerinizi artık bir arada yıkayabileceğinizi söylesek? Hatta beyazlarla birlikte… Üstelik renkler birbirine karışmadan tüm canlılığını koruyarak.

69959580_640

Dr. Beckmann renk koruyucu mendiller ile bu mucizeyi gerçekleştirebilirsiniz. Çalışanlar, öğrenciler, yalnız yaşayanlar hayat kurtarıcı, hızlı ve pratik çözüm sunan mucizevi bir ürün ister. Dr. Beckmann renk koruyucu mendiller temizlik için ayrılacak zamanı, kendinize ayırmanın artık vakti geldi. REnkli çamaşırlarınızın suya bıraktıkları fazla renkleri toplayan ve diğer çamaşırlara karışmasını önleyen mendil, sadece beyaz çamaşırlarda da kullanıldığında beyazların yıkandıkça grileşmesini ve eskimesini engelliyor. Enerji ve su tasarrufu ile hem ekonomiden hemde zamandan  da tasarruf sağlayan bu ürün, bir kutusu içerisinde 20 adet mendil yer alıyor. Migros, Carrefour, Real ve diğer süpermarketlerin raflarında bulunuyor.

Renklerin karışmasına ve grileşmesine son

DR BECKMANN Renk Koruyucu Mendil, renkli çamaşırların suya bıraktığı fazla renkleri mendilin mikro gözenekleri üzerinde toplayarak beyazlara karışmasını önlüyor. Her yıkamada makineye çamaşırlarla birlikte konulan mendiller, renkli ve beyaz çamaşırların birlikte yıkanabilmesini sağlayarak pratik ve çevreci bir kullanım sağlıyo.

İlginizi Çekebilir

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

38,437BeğenenlerBeğen
11TakipçilerTakip Et
89TakipçilerTakip Et
42,000AboneAbone Ol