Çiçek desenli dekorasyonlar ile yenileniyoruz

Çiçek desenli dekorasyonlar : Hayatı renklendirmek için çiçeklerden ilham aldık. Desenin stilize, geleneksel ya da ultramodern versiyonlarıyla yaşam alanlarımız hareketleniyor.

Vintage, kır evi, boho, Akdenizli… Dekorasyonda taht kuran çiçek ve çiçek baskılı ürünleri kullanırken önce nasıl bir atmosfer yaratacağınıza , hangi stilin ve renklerin hangi odalarda daha uygun olduğuna karar vermek en iyisi.

Vintage etkisi: Çiçeğin en sık kullanıldığı vintage dekorasyonda klasik İngiliz gülleri ve ya kır çiçeklerini baz alabilirsiniz. Renklerinizi de buna göre belirlemeyi unutmayın. Güllerle pembe ve yeşiller, kır çiçekleriyle mor, mavi ve sarılar…


Etnik boho: Stilize çiçek motifliler geleneksel formlarla birleşerek dinamik bir etki yaratıyor. Esprili, biraz çılgın ve yaratıcı gücünüzü kullandığınız boho stili evlerde desen kullanırken araya mutlağa düz renkler katarak ferahlatın.

Akdenizli çiçekler: Güney sahillerinin serin ve samimi dekorasyonunda çiçek motifleri de artık yer almaya başladı. Koyu lacivert üzerine yayılan iri çiçek motifleri kimi zam an etnik kimliği koruyor, kimi zam ansa biraz Fransız provans etkisi taşıyor.


Bir Yorum Bırakın