Ana Sayfa Dekorasyon 2020'nin Salon Dekorasyonu Moda Trendleri

2020’nin Salon Dekorasyonu Moda Trendleri

-

2020’nin salon dekorasyonu; 2020’nin salonları daha fresh, daha aydınlık ve daha sade olacaklar. En büyük salon trendlerinden biri de artık kütüphaneler salona taşınıyor.

Salon aydınlatmaları

Salon aydınlatmalarında da farklılık ön planda. Tek avize yerine birden çok sarkıt modası geliyor.

Salon dekorasyonu

Salon dekorasyonu karakterinizi, hobinizi ve zevklerinizi yansıtan tek yer olacak artık. O yüzden zevkinizi çalışma odanıza veya yatak odanıza tıkmaktan vazgeçin!

İlginç kitaplık tasarımları

İlginç kitaplık tasarımları ile kütüphanenizi çalışma odanızdan çıkarıp salonun en nadide yerine koyabilirsiniz.

Kitaplık olarak sıra dışı tasarımları tercih etmelisiniz.

Kitaplık olarak sıra dışı tasarımları tercih etmelisiniz.

Eskinin salon koltuk takımları

Eskinin salon koltuk takımları artık oldukça demode. Onun yerine birbirinden farklı koltuklar ve puflar kombine edilecek.

Salonlarda ilginç köşeler

Salonlarda ilginç köşeler oluşturmak da oldukça moda. Farklı boyutlardaki çerçevelerden güzel bir köşe yapabilirsiniz.

Chicago'nun tarihi Palmolive binası

Chicago’nun tarihi Palmolive binasındaki sofistike, tarafsız bir oturma odası. Denge hissi oluşturan antikalar ve vintage aksesuarlarım akıllıca bir karışımını sunuyor.

1920'lerden kalma bir Palm Beach evi

2020’nin salon dekorasyonu için Sanat danışmanı Heidi McWilliams’ın sahip olduğu 1920’lerden kalma bir Palm Beach evi. Etkileyici koleksiyonunu sergilemek için mükemmel bir zemine sahip. Oturma odası, Gül Tarlow Melrose House’un bordo koltukları (sağda), altıgen masa ve Patterson Flynn Martin tarafından nötr bir halı ile döşenmiş zemin. Anish Kapoor aynalı duvar heykeli, 16. yüzyıl İtalyan kireçtaşı şöminesini ön plana çıkartıyor.

Minimalist tasarımla dekore edilen bir salon.

Minimalist tasarımla dekore edilen bir salon. Bir çift beyaz koltuğu Miyabi Casa’nın kadife çiçeği renkli halısı tamamlıyor. Zemin büyük ölçekli kireçtaşı çinileridir.

cesur çizgili güzel katmanlı bir oturma odası

Bu ev aslında bir yaşam alanı olmadığı için, iç mimar Jason Arnold, salonu toprak tonları ve cesur çizgili güzel katmanlı bir oturma odasına dönüştürmüş.

İbiza oturma odası

Bu İbiza oturma odası Antonia Molina gelen özel İspanyolca halfa kilim kaplı zeminlere sahip. Duvarlar kumlu kireç sıva ile kaplı ve ahşap kirişli tavan oturma odasında rustik bir ton oluşturmuş. Atelier Tapissier Seigneur’un özel kanepeleri ve kapitone Braquenié kumaştan perdeler…

West Elm tarafından, yün halı Restorasyon

Yaşam alanında, kanepe West Elm tarafından, yün halı Restorasyon Donanımı tarafından , döşeme geri kazanılmış meşe ve duvar Benjamin Moore’un Beyaz Güvercin ; fotoğraf Sarah Bailey.

California Bungalov Dinlenme Salonu

California Bungalov Dinlenme Salonu; Tasarımcı Patrick Printy için, Oakland, California’daki bungalovu tamamen eksantrik tasarımla döşenmiştir. Çalışmasına bağlı bu yaşam alanında, bir çift Lauren kanepe Ralph Lauren Home şeridinde döşenmiştir. Eero Saarinen tablosu Design Within Reach’den, CB2’nin bar tabureleri Katie Ridder kumaşıyla kaplıdır. Tavan feneri Visual tarafından, konfor halı ise Ralph Lauren Home ve büstler Oly tarafından tasarlanmıştır.

Sanat eserleri Jason Fulford, Garry Winogrand ve Richard Misrach’ın fotoğrafları ve Julian Opie’nin siluet portreleriyle çevrilidir.

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

39,690BeğenenlerBeğen
7TakipçilerTakip Et
94TakipçilerTakip Et
22,000AboneAbone Ol