Ana Sayfa Dekorasyon İstikbal Mobilya Studio Collection

İstikbal Mobilya Studio Collection

0

İstikbal mobilya studio collection ürünlerinde ahşabın sıcaklığı, şık ve sofistike metal detaylar ve zamansız renkler uyum içinde bir araya geliyor. Dekorasyona başlamadan önce bol bol örnek görmeniz ve tarzınızın neye yakın olduğunu iyice irdelemeniz gerekiyor. Bir tarz mutlaka size çok sıcak gelecektir. Tarzı anlatan yalnızca mobilyaların şekilleri değil aslında. Aksesuarları, bitkileri, sanat eserleriyle bir bütün olarak algılamak lazım evi ve dekorasyonu.

Ancak öyle olduğunda sizi ifade edecek bir hâl alır. Tarzınızı bulduktan sonra da mümkün olduğunca zamansız mobilyalar seçmek hayatınızı kolaylaştıracaktır. Çok dolaşmak, gezmek, görmek ve en önemlisi seçmek gerekiyor. Seçenek çok olunca da az olunca da zor. Seçimleri yapıp bir noktaya geldikten sonra da aldıklarından sıkılmamalı insan. Özellikle yeni evlilerin başına gelen bir şey bu. Heyecan ve hevesle, daha tarzlarının ne olduğu konusuna yeterince kafa yormadan birilerinde görüp beğendikleri ya da birilerinin kendilerine önerdiği bir stili seçebiliyorlar. Ve tabii sonrası pişmanlık!

Kimse eşyalarını sık sık değiştirmek istemez. O yüzden büyük parçalar seçerken biraz dikkatli olmak gerekiyor. Tercihinizi sade ve zamansız parçalardan yana kullanırsanız her zaman kârlı çıkarsınız. İstikbal’in Studio Collection koleksiyonundaki farklı seçeneklerle tarzınızı yansıtacak bir eve imza atmanız kolaylaşıyor. Fonksiyonel, zarif ve kaliteli ürün seçenekleri, farklı tazlardaki serilerle her tarzda eve konuk oluyor. Ahşabın sıcaklığının hissedildiği, pirinç gibi mekânı sofistike hale getirecek metal detaylar ve hiçbir zaman sıkılmayacağınız renklerin bir araya geldiği Studio Collection serileri ile evinizi zamansız hale getirebilirsiniz. Yeriniz dar da olsa derinliği fazla olmayan kapaklı dolaplar, hayatınızı kolaylaştıracak. Unutmamak gerekiyor ki düzenli, derli toplu bir ev her zaman iyi ve zamansız görünür.

İstikbal Mobilya CANYON

İstikbal Mobilya CANYON

Yerden yüksek ayaklara sahip Canyon serisi, sade fakat son derece albenili çizgileri olan bir tasarıma sahip. Ürünün ayaklarına uygulanan metalik kısım, modern kulp yapısı ve opsiyonel olarak tüketicinin beğenisine sunulan orta kısmı reflekte cam uygulamalı dolaplar, metal ayaklı moden yapıtı sandalyelere sahip. Dolap içinde yer alan özel aksesuarlık ve dolap içi aydınlatma sistemleri, çekmece modülleri, vitrin içi aydınlatma fonksiyonları bulunuyor.

İstikbal Mobilya LENA

Yerden yüksek ayaklara sahip Lena serisinde Ferah ve soft renklerin sıcak ahşap tonuyla bütünleşmesiyle benzersiz bir sıklık sağlanmış. Kalın hatlı alt bitişler ve ahşap tonu ile uyumlu sarkaç kulpları ile üst düzey tasarım öğelerine sahip. Büfe ünitesinde yer alan çekmece içerisinde ki fonksiyonel kaşık çatal bölmesi, sabit elips masa, reflekte camlara sahip dolap içi aydınlatma sistemi ve gardıropta bulunan reflekte cam sayesinde aydınlatmalar kapalıyken ayna, aydınlatmalar açıkken ise transparan bir özelliğe sahip.

İstikbal Mobilya DIEGO

Yerden yüksek ayak yapısına sahip olan Diego serisinde doğal çeviz tonları modern hatlarla bütünleşiyor. Doğal ahşap dokusunun tüm yüzeylerde hissedildiği, son derece şık profil detaylarına sahip seri, zarif yapılı sarkaç kulpların ürüne katmış olduğu benzersiz şıklığa sahip. Ürünün masa ünitesinde elips üst tabla ve zarif ince ayaklar kullanılmış. Seri, mekana göre büyütülebilen TV ünite modülleri, dolap içi özel aksesuarlık, dolap içi aydınlatma sistemleri, çekmece modülleri, vitrin içi aydınlatma gibi özelliklere sahip.

İstikbal Mobilya INDIGO

Loft tasarım çizgilerine sahip koyu renk çerçeveleri olan Lena serisi, doğal ahşaplı lambri profil uygulamaları ve loft metal dokunun ahşap doku ile kusursuz uyumuna sahip. Mekana göre büyüyebilen TV ünite modülleri, dolap içi özel aksesuarlıkları ve dolap içi aydınlatma sistemleri ile kullanışlı özellikler sunuyor. Dolap içi çekmece modülleri, saat fonksiyonlu ayna modülü, büyüyebilir ve sabit masa seçenekleri ile fonksiyonel detaylara sahip.

Az Daima Çoktur

Tüm dünyada kabul gören “az, çoktur” kavramına uyarak zamansız bir evin anahtarını elde edebilirsiniz. Stiliniz tamamen oturduğunda bol aksesuarlı ama o bolluğun içinde şıklığı ve zarafeti de barındıran dekorasyonu da gerçekleştirebilirsiniz.

Evin Çehresi: RENK

Seçeceğiniz renkler, evinizin çehresini oluşturacağı için ilk anda ikinci derecede öneme sahip gibi görünse de hayati öneme sahip aslında. Araştırmalar yüksek zevk sahibi insanların karmaşık renkleri, zevki fazla gelişmemiş insanların renklerin yalın hallerini kullanmayı tercih ettiklerini odaya çıkarmış. Bu konuya dikkat etmek önemli. Masmavi yerine petrol mavisi, sapsarı yerine hardal sansı tercih etmek gibi. Daha uzun süre gözünüze güzel gelecek renkler ve formlar seçmeye çalışmak önemli.

Konfor ve Dayanıklılık

Konfor ve dayanıklılık işin kilit noktası. Hayatınızın neredeyse yarısını üzerinde geçirdiğiniz koltuk, kanepe ve sandalye, yatak, masa.. Beğendiğiniz ama rahatlığından emin olmadığınız mobilyalar konusunda ısrarcı olmayın. Unutmayın ki iyi tasarım bünyesinde hem rahatlığı hem de şıklığı barındırabilen tasarımdır.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version