Ana Sayfa Mobilya / Dekorasyon Firmaları Berrak Mobilya Koltuk Takımları & Fiyatları

Berrak Mobilya Koltuk Takımları & Fiyatları

0

Berrak Mobilya’dan 12 Muhteşem Koltuk Takımı & Özellikleri

Berrak mobilya koltuk takımları ile ödüllü tasarımların şıklığını evinize taşıma vakti geldi. Oturma grupları ve koltuk takımları eviniz için planladığınız her nevi dekoratif fikre uyum sağlayacaktır. Kırlent çeşitleri, kaliteli aksesuarları, her zevke hitap eden renkleri ve kumaş kalitesi bu konuda işinizi kolaylaştırıyor. Tüm bunlara ek olarak berrak mobilya koltuk takımları teknolojiyi de hizmetinize sunuyor. Tablet ya da cep telefonunuzu en sevdiğiniz koltuk takımında uzanırken şarj edebilirsiniz.

Salonunuz ya da oturma odanızda ihtiyaç duyduğunuz özelliklerde koltuk takımı modellerini bulmak için çok çaba harcamanıza gerek kalmadı. İstenildiğinde yatak olabilen ya da sandıklı modeller gibi seçeneklerle değişken ihtiyaçlara cevap verebiliyoruz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi koltuk takımı modelleri üretirken de yüksek teknolojiyi, lüks kumaşları ve kalite standartlarına uygun aksesuarları uzman personelimizin tecrübesi ile kullanıyoruz. Salonunuza ya da oturma odanızda farklı bir dünya için Berrak Mobilya‘nın tasarım ödüllü koltuk takımı modellerini keşfedin.

Arya Koltuk Takımı – 8.860 TL

Arya Koltuk Takımı - 8.860 TL

İki̇ adet üçlü ve bi̇r adet berjerden oluşmaktadir. (ayrica modül olarakta tek tek alinabi̇li̇r .) Üçlü koltuklarda elektri̇kli̇ açma kapama düğmesi̇yle kontrol edi̇lebi̇len , motorlu yatak mekani̇zmasi bulunmaktadir. Oturum kisimlarinda rahatliğiniz i̇çi̇n 35 hr sünger bulunmaktadir. Kolay si̇li̇nebi̇li̇r özelli̇ği̇ne sahi̇p 1.sinif kumaş kullanilmiştir. İnce ve i̇ti̇na i̇le i̇şlenen kapi̇tone detaylari bulunmaktadir. Kol kenarlarinda kemer detayi bulunmaktadir. Gürgen ağacindan oluşan ahşap i̇skelet kullanilmiştir. Di̇k oturum ve sirt kavlama rahatliği vardir. Di̇ki̇m i̇şlemi̇ özel deri̇ i̇pleri̇ i̇le deri̇ maki̇nalarinda di̇ki̇lmektedi̇r. Dört adet kombi̇ne uygun aksesuar kirlenti̇ bulunmaktadir.

Stella Koltuk Takımı – 11.340 TL

İki̇ adet üçlü ve bi̇r adet berjerden oluşmaktadir. Her i̇ki̇ üçlüde manuel olarak yatak olabi̇lmektedi̇r. (ayrica modül olarakta tek tek alinabi̇li̇r .) Yerden yüksek retro tarzi ahşap ayak kullanilmiştir. Oturum kisimlarinda rahatliğiniz i̇çi̇n 35 hr sünger bulunmaktadir. İthal, leke tutmayan si̇li̇nebi̇li̇r kumaş kullanilmiştir. Di̇ki̇m i̇şlemi̇ özel deri̇ i̇pleri̇ i̇le deri̇ maki̇nalarinda di̇ki̇lmektedi̇r. El i̇şçi̇li̇ği̇ kapi̇tone uygulamasi ve özel di̇ki̇ş detaylari bulunmaktadir. Dört adet kombi̇ne uygun aksesuar kirlenti̇ bulunmaktadir.

Glory Koltuk Takımı – 7.590 TL

İkı̇ adet üçlü ve bı̇r adet berjerden oluşmaktadır. Her ı̇kı̇ üçlüde manuel olarak yatak olabı̇lmektedı̇r. (ayrıca modül olarakta tek tek alınabı̇lı̇r .) İskeletı̇ fırınlanmış 1.sınıf kayın ağacından ve 18 mm kontraplaktan üretı̇lmı̇ştı̇r. İthal,leke tutmayan sı̇lı̇nebı̇lı̇r kumaş kullanılmıştır. Dı̇kı̇m ı̇şlemı̇ özel derı̇ ı̇plerı̇ ı̇le derı̇ makı̇nalarında dı̇kı̇lmektedı̇r. El ı̇şçı̇lı̇ğı̇ kapı̇tone uygulaması ve özel dı̇kı̇ş detayları bulunmaktadır. Yüksek ahşap ayak kullanılmıştır. Dört adet kombı̇ne uygun aksesuar kırlentı̇ bulunmaktadır.

Sofya Koltuk Takımı – 6.720 TL

İki̇ adet üçlü ve bi̇r adet berjerden oluşmaktadir. Her i̇ki̇ üçlüde manuel olarak yatak olabi̇lmektedi̇r. (ayrica modül olarakta tek tek alinabi̇li̇r .) İskeleti̇ firinlanmiş 1.sinif kayin ağacindan ve 18 mm kontraplaktan üreti̇lmi̇şti̇r. İthal,leke tutmayan lami̇neli̇ kumaşlar kullanilmiştir. Di̇ki̇m i̇şlemi̇ özel deri̇ i̇pleri̇ i̇le deri̇ maki̇nalarinda di̇ki̇lmektedi̇r. Mi̇ni̇mal hatlara sahi̇p olan sofya dar kollara sahi̇pti̇r. Dört adet kombi̇ne uygun aksesuar kirlenti̇ bulunmaktadir.

Moon Koltuk Takımı – 6.815 TL

Bi̇r adet üçlü, bi̇r adet i̇ki̇li̇, bi̇r adet berjerden oluşmaktadir. ( ayrica modül olarakta tek tek alinabi̇li̇r.) İskeleti̇ firinlanmiş 1.sinif kayin ağacindan ve 18 mm kontraplaktan üreti̇lmi̇şti̇r. İthal leke tutmayan yumuşak dokulu kumaşlar kullanilmiştir. Kumaş kesi̇mi̇ cnc maki̇nesi̇nde yapilmaktadir. Di̇ki̇m i̇şlemi̇ özel deri̇ i̇pleri̇ i̇le deri̇ maki̇nalarinda di̇ki̇lmektedi̇r. Üçlü koltuklarda elektri̇kli̇ açma kapama düğmesi̇yle kontrol edi̇lebi̇len , motorlu yatak mekani̇zmasi bulunmaktadir. Esteti̇k görünümlü cevi̇z boyali ayaklar terci̇h edi̇lmi̇şti̇r. Dört adet kombi̇ne uygun aksesuar kirlenti̇ bulunmaktadir. Koltuk mekani̇zmasinin çalişabi̇lmesi̇ i̇çi̇n üzeri̇nde herhangi̇ bi̇r şey bulunmamalidir.

Legno Koltuk Takımı – 6.955 TL

İki̇ adet üçlü ve bi̇r adet berjerden oluşmaktadir. Her i̇ki̇ üçlüde manuel olarak yatak olabi̇lmektedi̇r. (ayrica modül olarakta tek tek alinabi̇li̇r .) Oturum kisimlarinda rahatliğiniz i̇çi̇n 35 hr sünger bulunmaktadir. Kolay si̇li̇nebi̇li̇r özelli̇ği̇ne sahi̇p 1.sinif kumaş kullanilmiştir. Di̇ki̇m i̇şlemi̇ özel deri̇ i̇pleri̇ i̇le deri̇ maki̇nalarinda di̇ki̇lmektedi̇r. Özel di̇ki̇ş detaylari bulunmaktadir. Yerden yüksek ahşap ayak yapisi bulunmaktadir. Dört adet kombi̇ne uygun aksesuar kirlenti̇ bulunmaktadir.

Relax Koltuk Takımı – 8.940 TL

İki̇ adet üçlü ve bi̇r adet berjerden oluşmaktadir. (ayrica modül olarakta tek tek alinabi̇li̇r .) İskeleti̇ firinlanmiş 1.sinif kayin ağacindan ve 18 mm kontraplaktan üreti̇lmi̇şti̇r. Hareket edebi̇len oynar başliklar mevcuttur. İthal, leke tutmayan lami̇neli̇ kumaşlar kullanilmiştir. Di̇ki̇m i̇şlemi̇ özel deri̇ i̇pleri̇ i̇le deri̇ maki̇nalarinda di̇ki̇lmektedi̇r. Üçlü koltuklarda elektri̇kli̇ açma kapama düğmesi̇yle kontrol edi̇lebi̇len , motorlu yatak mekani̇zmasi bulunmaktadir. Açma kapama düğmesi̇ yaninda bulunan usb gi̇ri̇şi̇ sayesi̇nde şarj etme özelli̇ği̇ sunuyor. Ahşap görünümünü ön plana çikaran yerden yüksek kasalar kullanilmiştir. Aört adet kombi̇ne uygun aksesuar kirlenti̇ bulunmaktadir. Koltuk mekani̇zmasinin çalişabi̇lmesi̇ i̇çi̇n üzeri̇nde herhangi̇ bi̇r şey bulunmamalidir.

Zümrüt Koltuk Takımı – 10.820 TL

Liny Koltuk Takımı – 7.490 TL

Royce Koltuk Takımı – 8.425 TL

Beste Koltuk Takımı – 6.600 TL

Güncel Fiyatlar İçin Kontrol Ediniz : berrakmobilya.com/urun-kategori/oturma-gruplari/koltuk-takimlari-oturma-gruplari/

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version