Ana Sayfa Aydınlatma Yüzen Havuz Aydınlatmaları & Örnekleri

Yüzen Havuz Aydınlatmaları & Örnekleri

0

Yüzen havuz aydınlatmaları; Yaz geceleri bahçe keyfi yaparken ve gece havuza girerken aydınlatma ihtiyacı düşünülerek havuz ve bahçe aydınlatması ışıklar üretiliyor.

Havuz ışıklarında enerji tasarruflu LED ışıklar
Yüzen havuz aydınlatmaları -1

Havuz aydınlatmasında koza adında ışık kullanılırken bahçe aydınlatmasında ise lotus çiçeği adlı LED ışıklar kullanılıyor.

İlginizi Çekebilir; Güneş Enerjili Aydınlatma Teknolojileri

Koza, havuz aydınlatması için yüzer havuz ışıkları havuzlarda aydınlatma sağlıyor. Havuz ışıklarında enerji tasarruflu LED ışıklarla aydınlatma sağlanıyor. Yüzer havuz ışıklarının kablosuz oluşu ve su üzerinde yüzmesi gece geç saatlerinde yüzerken görmeyi sağlıyor. Yüzer LED ışıkların bir özelliği de su geçirmemesi oluyor.

Kar veya yağmurdan etkilenmeyen LED ışıklar 6 saat şarj edildikten sonra yaklaşık 25 saata kadar kullanılabiliyor. Yüzer LED ışıklar havuzlar için üretilmesi nedeni ile UV ve klora dayanıklı olarak üretiliyorlar. Koza ışıkları esnek ve kırılmaz bir şekilde üretiliyor.

İlginizi Çekebilir; Aydınlatma Hileleri ile Dekorasyon Fikirleri!

Bahçe aydınlatmasında lotus çiçeği adlı ışık kullanılıyor. Lotus çiçekleri havuz kenarı, bahçe veya spa aydınlatmalarında kullanılabiliyor. Üç canlı renk kullanılıyor. Güneş battıktan sonra bahçe aydınlatmasında kullanılan lotus çiçekleri farklı bir atmosfer yaratıyor.

İlginizi Çekebilir; Doğru Aydınlatma ile Daha Mutlu Olun!

Bahçelerde hoş ve dekoratif görüntüler oluşturuyor. Işık sensörlü ile çalışan lotus çiçeği ışık güneş battığında otomatik olarak çalışıyor. Lotus çiçekleri enerji tasarruflu ampul ile çalışıyor. Enerji tasarruflu ampulun 120 saatlik bir çalışma süresi bulunuyor.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version