Ana Sayfa Dekorasyon Evinize Renk Katacak Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri – İkea’dan

Evinize Renk Katacak Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri – İkea’dan

0

Evinize Renk Katacak Fikirler

Yaratıcı dekorasyon fikirleri; IKEA‘nın 2020 dekorasyon trendlerine özel yaratıcı dekoratif fikirleri ilham perilerinizi harekete geçirecek.

Etnik modasını İkea ile nasıl gerçekleştirebilirim ki diyenlere güzel bir cevap bu görsel.

Etnik Modasını İkea İle…

Etnik modasını İkea ile nasıl gerçekleştirebilirim ki diyenlere güzel bir cevap bu görsel. Etnik tarz, kontrast renklerin ve farklı desenlerin bir arada kullanıldığı cesur bir stil. Canlı renkler, el işçiliği aksesuarlar ve masif ahşap ürünlerin bir araya gelmesi olarak da özetleyebiliriz. Birbiriyle uyumsuz olan ama bir araya geldiğinde birbirini tamamlayan parçalar kullanarak zıtlıklardan uyum sağlamak esas alınıyor. Varaklı detaylara yer vererek de bu etkiyi güçlendirebilirsiniz. Bunlar bana çok fazla dersen elbette bu tarzı sadece etnik tarz bir halı ile de yakalayabilirsin.

Küçük Balkonlar İçin Portatif Mobilyalar…

Yaz akşamları dostlarla sohbet etmek, şarap eşliğinde müzik dinlemek, dergi okumak, güzel bir pazar sabahı kahvaltısı yapmak gibi. Daha pek çok keyfi sığdırdığımız ufak balkonlarımızı her yaz farklı dekorasyon çözümleriyle keyif mabedlerine dönüş­türmek için yaratıcı fikirler ararız. Ege sahillerinde deniz manzaralı bir otel odasının balkonu ya da yazlık evlerimizin geniş teras ve balkonları kadar alana ve manza­raya sahip olamasanız da şehirli balkonlarınız da da çok keyifli bir atmosfer oluşturabilirsiniz. devamı…

Örgü Severler…

Örgü severlerin yünleri karışmasın diye yapılmış bu fikir oldukça başarılı. Poşetlik kutuları, yün kutularına dönüşmüş.

Mantar Pano…

Mantar pano için değişik bir şeyler yapmak isteyenler. İkea’nın renkli çerçevelerini alıp içine şarap şişelerinin mantarları ile doldurun ve alın size mantar pano!

Çocuklar İçin…

Çocuklar için arabada da aktivite bitmesin. Kumandalıktan harika bir depolama örneği.

Bu Bir Kitaplık…

Bu bir kitaplık. Ama nasıl kullanmak istediğinize bağlı. Kapaklar sayesinde kocaman bir büfeye dönüşebilir.

Hasır Sepetler…

Dünyanın birçok yerinden ve dünya fuarlarından özenle seçilen hasır sepetler tasarımcıların yenilikçi anlayışıyla bir araya geldi. Şık, klasik, modern ve yalın bir tarz arayışında yaratıcı ve özgün alternatifler Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinden dünyaca ünlü markaların özel koleksiyonlarına ait ürünler beğeninize sunuluyor.

Fotoğraflar İlle de Çerçevede Duracak Değil!

Sıradan aksesuarlardan uzak durun, kendi stilinize uygun aksesuarları seçin. Eğer odanız için bir aksesuar seçecekseniz, odadaki tek aksesuar olacakmış gibi davranın ve sizin için bir anlam ifade edip etmediğin sorgulayın. Sizin için anlam taşımıyorsa kullanmayın. Odalarınızı tamamen aile eşyaları ile doldurmayın. Örneğin her odada birkaç aile fotoğrafı kullanın, geri kalanını albümlere yerleştirin. devamı…

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version