Televizyon dolabınız ne kadar kullanışlı?

Televizyon dolabı satın alırken bunları bilin!

Koltuk yeri: TV’yi nerede konumlandıracağınız önemli. Koltuğu ekranın 1/2×3 kadar mesafede yerleştirmelisiniz.

Görüş açınızı ayarlayın: TV yüksekliğini kontrol edin. Boynunuzu sürekli yukarı uzatmak zorunda kalmamalısınız. Gözünüz ekranın ortasına odaklanacak konumda olmalı.


Ölçün: Dev ekranda izlemeyi mi seviyorsunuz? Genişliğini ölçün ve buna uygun bir dolap satın alın. Böylece kenarlardan taşarak tehlike yaratamaz. Ayrıca eski tip bir televizyon için dolap derinliğini de hesaba katın.

Kablolara dikkat: Açık raflı dolaplar çok şık ancak kabloları gizlemek sorun olabilir. Eğer aynı anda birden faz- la cihaz kullanıyorsanız, kabloları gizlemek için tamamen açık raflı sistemler yerine bir kısmı kapaklı ya da sırt paneli çıkabilen modeller tercih edin. Ayrıca arka bölümde ci- hazların fazla ısınmasını önleyecek kadar boşluk kalmalı.


Duvardan duvara

Evgör.

Televizyon dolabı


Dream televizyon paneli duvarı da değerlendirerek bu köşeyi ailece yayılıp film izleyebileceğiniz bir sinema salonuna dönüştürüyor.

Malzeme: Ceviz kaplama gövde, çekmece ve ayaklar krom kaplama. Panelin ayrıca LED aydınlatması bulunuyor,


Ölçüler: 270x50x180 cm.


Televizyon dolabıTasarım tutkunlarına

www.tabletdesign.com


B-Mini’nin zarif tasarımı farklı stilleri sevenler için iyi bir alternatif. Sürgülü kapaklan ile içine kolayca ulaşabileceğiniz dolabı şık bir yemek takının yanında büfe gibi de değerlendirebilirsiniz.

Malzeme: Doğal meşe kaplama, masif meşe ayaklar ve parlak laminat kapak. Ölçüler: 115x40x75 cm.


 

Kapalı ve derli topluTelevizyon dolabı

IKEA.

Stockholm cam kapaklı TV dolabının iç raflarını ihtiyacınıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca sırt panelindeki kablo çıkışı da işinizi kolaylaştırıyor. Malzeme: Meşe cilalı ahşap kaplama gövde, tempered camlar ve masif meşe ayaklar. Ölçüler: 75x37x174 cm.

Bir Yorum Bırakın