Ana Sayfa Dekorasyon Tasarım Tutkunları Burada

Tasarım Tutkunları Burada

0

Yaratıcı, yenilikçi, stil sahibi tasarımlar ve yaşam tarzı aksesuarlarıyla herkesin kendine dair birçok detayı bulabileceği Design Market’in renkli dünyası keşfedilmek üzere sizi bekliyor.

Kendini özel hissetmek, farklı olmak, kıyafetten dekorasyona ruhunu yansıtan ürünler keşfetmek, modaya bağlı kalmaktansa kendi stilini oluşturmak ve özgün olmak son dönemlerin en büyük mottosu.

Değişen tercihler ve tasarım ürünlere olan ilginin artmasıyla farklılaşan alışveriş ihtiyaçlarına eşsiz çözümler getiren Design Market, yaratıcı ve renkli ürün gruplarıyla sizi ilham verici bir mağaza deneyimine davet ediyor. 200’e yakın tasarımcının birbirinden özgün tasarımlarının buluşma noktası Design Market, 5 binden fazla ürün grubuyla kendini özel hissetmek isteyenlere kıyafetten ev dekorasyonuna, aksesuardan takıya birçok farklı seçenek sunuyor.

Karaköy, Nişantaşı, Galataport ve Kanyon Alışveriş Merkezi’nden sonra Zorlu AVM’de yeni mağazasını açan Design Market, genç ve dinamik ruhuna uygun mağaza dekorasyonu ile alışveriş saatlerini keyfe dönüştürüyor. Rafine zevklere özel, daha önce hiç görmediğiniz sıra dışı tasarım ürünlerini bulabileceğiniz Design Market, hayatınızın her alanında size unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version