Ana Sayfa Öneri ve Fikirler Sepetlerin beraberinde gelen düzen

Sepetlerin beraberinde gelen düzen

0

Ufak bir sepetle neyi düzenleyebilirim” diye düşünüyorsanız bu öneriler tam size göre! Banyo, mutfak, çalışma odası ve antre gibi yaşam alanlarının hpsini kapsayacak pek çok pratik fikri onlar saysinde hayata geçirebilirsiniz.

Yatmadan önce

Yatak örtüsü ve dekoratif yastıkları her gece yatağı açtıktan sonra nereye koyacağınızı bir türlü bilemiyor ve her seferinde yerlerde sürünmesini engelleyemiyorsanız derince bir sepet edinerek  bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Bazasız yataksa

Depolama ve düzen için bazalar yatak kurtarıyor. Sizin yatağınız bazalı değilse kendinize bir depolama alanaı yapabilirsiniz. Sandık tipi sepetlerle özellikle tekstilleri depolamak için pratik bir alan oluşturabilirsiniz.

Banyo kültürü

Banyoda duvar alanını değerlendirerek geniş bir alan kazanabilirsiniz. Tel, hasır ya da karton sepetler, seyyar sepetli ünitelerle temizlik malzemelerinden banyo tekstiline kadar pek çok malzemeyi bu alanda saklamanız mümkün.

Raylı çekmeceler

Raylı çekmeceler kullanım açısından pratiklik sağladığından kolaylıkla ulaşmak istediğiniz ağır araç gereçleri içlerine sepetler yerleştirerek düzene sokabilirsiniz. İşleriniz her zamankinden de kolay olabilir.

Ayakkabı çılgınlığı

Mesela benim gibi bir ayakkabı severseniz aynı zamanda onlarla başınız ciddi bir belada demektir. Ayakkabıları kategorilere ayırarak sepetler üzerine babetler, terlikler ve gece ayakkabıları gibi etiketler ekleyebilirsiniz.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version