Ana Sayfa Mutfak Dekorasyonu Mutfak Dekorasyonu İçin 10 Portatif Ürün

Mutfak Dekorasyonu İçin 10 Portatif Ürün

0

Mutfak Dekorasyonu Mutfağın her alanında kullanabileceğiniz portatif ürünler hem işinizi kolaylaştırıyor hem de size ekstra depolama alanı sağlıyor.

Ada Ünite Hayat Kurtarır

Ada Ünite Hayat Kurtarır

Mutfakta geniş bir alana sahipseniz ada üniteyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ünitenin altını depolama alanı olarak kullanırken üst kısmını sandalyeler ile birlikte; masa, tezgah ve pişirme alanı gibi farklı şekillerde değerlendirmeniz mümkün.

Küçük Mutfakta Katlanır Masa

Bir masaya ihtiyacınız varsa ve alanınız küçükse katlanır olanlar işinizi kolaylaştırır. Sandalye tercihi olarak da yine katlanır ya da bar tabürelerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca masanın ayak kısmını da depolama alanı olarak kullanabilirsiniz.

Kahve Köşesi

Mutfağınızda bir kahve köşesi oluşturmak istiyorsanız bunu çekmeceli ve raflı bir dolap ve raf üniteleri ile sağlayabilirsiniz. Kahve makinelerini dolabın üzerine yerleştirirken üst kısma takacağınız askılı raf ünitesine ise fincarlarınızı asabilirsiniz.

Cam Kapaklı Büfe

Cam kapağı da olan bir büfe, şık takımlarınızı yerleştirmek için ideal olabilir. Porselen yemek takımlarınız, kristal bardaklarınız, sürahi takımınız burada kendine yer bulabilir. Eğer alt kısmı çekmeceli ise bu alana da çatal-bıçak takımlarınızı koyabilirsiniz.

Kısa Dolap

Kısa ve kapaklı bir dolaba mutfağın her koşesinde yer açabilirsiniz. Özellikle küçük mutfaklar için iyi bir çözüm. Kapaksız bir bölmesi varsa buraya mikrodalga ya da mini fırını yerleştirebilirsiniz. Üzerini ise diğer küçük elektrikli ev aletlerinizi koymak için değerlendirebilirsiniz.

Tavandan Asılan Raflar

Ada ünite üzerine tavandan asacağınız raf sistemleri pişirme sırasında kullanacağınız gereçler için ideal bir depolama ünitesi olabilir. Tencere, tava gibi gereçlerinizi raflara yerleştirirken kepçe gibi aletleri de kancalara takıp kullanabilirsiniz.

Servis Arabası

Servis arabasına mutfağınızda da rahatlıkla yer verebilirsiniz. Gerektiğinde depolama alanı olarak değerlendirebileceğiniz bu ürünü, yemeğe misafir geldiğinde ürünleri mutfaktan yemek alanına taşımak için de değerlendirebilirsiniz.

Tekerlekli Tezgah

Bu ürünü tekerlekleri sayesinde istediğiniz alanda kullanmanız mümkün. Çekmeceleri ve raflarını depolama alanı olarak, üst tablasını ise tezgah ya da büyük bir kesme tahtası olarak işlevlendirebilirsiniz. Ayrıca yer kaplamadığı için küçük bir mutfağa da rahatlıkla sığabilir.

Hem Ekmeklik Hem Dolap

Mutfağınız için erzakları yerleştireceğiniz bir dolap seçerken üzerinde ekmeklik ünitesi de bulunan bir tercih yaparsanız portatif bir çözümün yanı sıra çift işlevli bir ürüne de sahip olabilirsiniz. Ekmekliğin üzerini de başka ürünler için kullanın.

Her Şeyi Gizleyen Kapaklı Dolap

Mutfakta dağınıklığı sevmiyorsanız yardımınıza kapaklı dolaplar yetişiyor. İçi raflı kapaklı bir dolabı gerek mutfak araç ve gereçleriniz gerekse erzaklarınız için kullanabilirsiniz. Böylece ortalıkta dağınıklık yaratacak şeyler de olmaz.

İlginizi Çekebilir;

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version