Ana Sayfa Mobilya / Dekorasyon Firmaları “Molteni Grup” yenilenen konseptiyle sizlerle

“Molteni Grup” yenilenen konseptiyle sizlerle

0

Dekorasyon meraklılarının yakından tanıdığı bir marka olan Molteni Grup, yenilenen Çiftehavuzlar Mağazası ile çok dikkat çekiyor.

İçtasarımını Haldun AKALIN’ın yapmış olduğu ve tadilatı yaklaşık 6 ay süren Molteni&C mağazasının konseptinde loft stilinden esinlenilmiş. Molteni&C ürünleriyle uyumlu olması ana amaç olan mağazanın mimarisinde dikkat çeken unsurlar; mağazanın üst katında ki mermer hakimiyeti ve mermerin ahşap ile sıcak geçişlerinin etkisi oluyor. Tamamen yenilenen merdivenlerde kullanılan ahşap, mermer ve cam küpeşteler ile farklı materyallerden bir sentez elde edilmiş. Mağazanın alt katında; zeminde son yılların çok rağbet gören yer kaplaması epoksi tercih edilmiş. Böylece mağaza içinde kullanıma göre materyallerde farklılık göstermiş. Molteni&C’nin stiline sadık kalarak ve mağaza  içi kullanım koşulları düşünülerek tercih edilen uygulamalarda hem fonksiyonellik hem estetik aranmış.

Mağazalarda genelde tercih edilen yoğun ışık yerine; aydınlatma olarak hareketli ve belli köşelere lokal olarak verilebilen ürünler tercih edilmiş. Böylece Molteni&C ürünleri ile mağazanın kurgusu birbiri ile tam örtüşmüş olmuş. Sizin için tasarlanmış olan bu mobilya üssünde, size kalan sadece Molteni&C, Unifor veya Dada  ürünlerinden evinize en uygun olan modele karar vermek..

Bağdat Cad. 189/A, Çiftehavuzlar, İstanbul.
Tel: (0216) 355 55 30, Konak Mobilya

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version