Ana Sayfa Mobilya / Dekorasyon Firmaları Modern ve dingin hallerin markası: SUITEdesign

Modern ve dingin hallerin markası: SUITEdesign

0

Özgün tasarımları ve uzman kadrosu ile kurulduğu ilk günden bugüne mobilya sektöründe önde gelen isimlerden biri olan Suite Design, pastel ve rahatlatıcı renkleri ve gözü yormayan tasarımları ile evinizi bir mabede çeviriyor.

Modoko Mobilyacılar sitesinde 2000 metrekarelik üretim tesislerinde hizmet veren Suite Design, üretimlerinde teknolojinin son yeniliklerini takip ederken her geçen gün kendini yenilemeye ve büyümeye devam ediyor. Ürünlerinin her birinin ortaya çıkış aşamalarında kullanılan ahşaptan koltuk döşemesine kadar son derece titiz bir çalışma içerisinde olan marka, evlerinizi kişilikli mobilyalar ile donatıyor. Ürünlerin tasarımını Şener Atkan ve Erkan Köseoğlu’nun yapmış olduğu Suite Design ile kendi dekorasyon stilinizi keşfedebilirsiniz.

Son yıllarda çok revaçta olan tv üniteleri, rahat ve şık kanepeler ile Suite Design ilk bakışta dikkat çekiyor. Modern ve avangard olarak kendilerini tanımlayan firma; fonksiyonel L köşe koltukları, iki renk ahşabın kullanıldığı yemek grupları ve tv üniteleri ile mekanlar sessiz ama kendinden emin bir stile sahip oluyor. Kanepeler, Suite Design koleksiyonu‘nda en akıl çelen parçalar şüphesiz! Ahşabın sıcaklığını sevenler veya metalin duruşundan vazgeçemeyenler için tasarlanmış olan modeller hafızalardan kolayca çıkmayacak parçalar olmaya aday. Henüz evini döşememiş, yeni evlenen ya da eşyalarından sıkılmış, evini yenilemek isteyenler için son derece kaliteli ve konforlu üretimleri ile Suite Desgn‘a uğramalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Kendi imalatları olan ürünleri ile evlerinizde bir imza atmaya hazır.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version