Ana Sayfa Dekorasyon Minimal Mekanlar İçin Fhurn Tasarım

Minimal Mekanlar İçin Fhurn Tasarım

0

Masif ahşabın dokusunu yalın formlarla bir araya getiren Fhurn Tasarım Stüdyosu, ağacın zamansızlığını fonksiyonellikle birleştirdiği tasarımlarıyla Türkiye’de ve dünyadaki ahşap tutkunlarına ulaşmayı hedefliyor.

Ahşabın en doğal halini işleyerek dokusunu ve karakterini bozmadan, yalın formlarla tasarladığı mobilya koleksiyonu ile modern iç mekanlar tasarlayan Fhurn İç Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu 2022 yılında İstanbulda kuruldu.

Çok yönlü işlevselliği ve sadeliği ön planda tutarak tasarlanan mobilya koleksiyonunun tamamı masif ceviz ve masif meşe ağacından üretildiğinden markanın kurucusu iç mimar Yağmur Yıldırım, Fhurn’un minimalist ve yalın çizgisinin başarısının doğal malzemeleri işlemekten geldiğini vurguluyor.

Değerli marangozlardan oluşan bir ekiple kendi imalat atölyesini kuran Fhurn Tasarım Stüdyosu hem mimari hem imalata yönelik ihtiyaçlara cevap veriyor. Nötr renkler, yalın kıvrımlar ve temiz çizgilerden oluşan çıkış koleksiyonu, Fhurn’un tasarım dilinin dinginliğini anlatıyor. Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olarak tasarlanan mobilyaların bilinçli bir planlama ile uzun ömürlü olmaları ve değişen yaşam şartları sebebiyle birden fazla ihtiyaca cevap vermelerini sağlamak Fhurn’un temel amacı.

Fhurn Tasarım Stüdyosu

Kendi web siteleri fhurn ve hipicon üzerinden mobilyaların online platformda satışlarını devam ettiren marka, ekim ayı içerisinde amazon online mağaza paneli ile dünya geneline teslimat sağlayabilecek. Aynı zamanda, iç mimari uygulama projelerini de yürütmekte olan Fhurn’un hedefi mobilya tasarımı ve imalatı gibi farklı disiplinleri tek bir marka çatısı altında entegre ettiği bu sistem ile iç mekân projeleri hayata geçirmek.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version