Masko yine Hasan Karcı dedi!

Dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO’nun 27 Mart tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda, yeni Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri belirlendi. MASKO’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’na üçüncü kez Hasan Karcı seçildi.

maskoDünyanın en büyük mobilya kenti MASKO’nun Olağan Genel Kurul Toplantısı, 27 Mart Salı günü MASKO Yönetim Kurulu Binası’nda gerçekleştirildi. MASKO Yönetim Kurulu üyeleri ile MASKO’daki işletme sahiplerinin katıldığı seçim toplantısında Hasan Karcı, üçüncü kez MASKO Yönetim Kurulu Başkanlığına getirildi.

Karcı, seçimi kazandıktan sonra yaptığı açıklamada çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirterek, MASKO’nun adını dünyaya duyurmak için stratejilerini oluşturduklarını kaydetti. Kendisini destekleyen herkese teşekkür eden Hasan Karcı, “MASKO tarihinde ilk defa bir seçime 512 katılım oldu. MASKO mobilya kenti bu seçimle daha büyük okyanuslarda daha büyük hareket kabiliyeti kazandı. MASKO’nun bu saatten sonra hem ihracatta hem yapılaşmada önü açılmıştır. Bütün gayemiz MASKO’yu daha yüksek seviyelere çıkarmaktır’’ dedi.


MASKO’nun yeni yönetim kurulu Hasan Karcı, Selahattin Erdoğan, Hasan Balta, Hasan Uygun, Recep Mutlu; denetim kurulu ise Mustafa İyigün, Hüseyin Öztürk’ten oluşuyor.

Bir Yorum Bırakın