Ana Sayfa Mutfak Dekorasyonu Lineadecor ile Estetik Mutfaklar

Lineadecor ile Estetik Mutfaklar

0

Mutfakları sadece yemek hazırlanan bir alan olmaktan çıkarıp pek çok işlevi barındıran yaşam alanları haline getiren Lineadecor ile tasarım süreçleri, en yeni koleksiyonları ve trendler üzerine;

Lineadecor 1991 yılında Dekor Ahşap olarak faaliyete başladığımız günden beri modüler mutlak sektörünün gelişiminde öncü rol oynuyor. Samandıra’da kurulan fabrika, belirlenen hedefler doğrultusunda 2006 yılında Gebze’de son derece modern bir üretim tesisine dönüştü. Yıllık üretim kapasitesi 25 bin adede ulaştı. Lineadecor mutfakları bugün Gebze’de 30 bin metrekare alana sahip üretim tesisleride en son teknolojilerle üretiliyor.

Lineadecor

Pandemi sonrası mutfaklar sadece yemek hazırlanan bır alan olmaktan çıkıp, pek çok işlevi barındıran yaşam alanları haline geldi. Pandemiyle birlikte her üründe olduğu gibi mutfak mobilyalarında da hijyen çözümlerine ekstra duyarlılık gösterilmeye başlandı. Kullanımı ve bakımı oldukça kolay olan Lineadecor laminant tezgahlar her zamankinden daha fazla talep görüyor. Kapak yüzeylerinde ise lansmanını Las Vegas’ta gerçekleşen KBIS (Kitchen and Bath Industry Show) fuarında yaptığı ultra mat, parmak izi bırakmayan ve çizilmeye dayanıklı, ödüllü S-mat lake yüzey seçeneği çok talep görüyor. Tüketicilerin yöneldiği s-mat lake yüzeye sahip modeller arasından en çok tercih edilenler ise: Seta, Ritmo, Fila, Mona, Arya, Luna.

Evde zaman geçirme ve yemek yapma alışkanlıkları arttı. Pandemi sürecinde evde yemek yapma alışkanlığı olmayan kişileri de mutfakta hünerlerini test etme fırsatı buldu. Dışarıyla temasın mümkün olan en düşük seviyeye indirilmesi sonucu arama motorlarında yapılan tarif aramalarında ciddi bir artış meydana geldi. Daha fazla kullanıcı mutfakta zaman geçirme ve bu deneyimi geliştirme arzusuna sahip oldu.

Evden çalışma oranının artmasıyla birlikte daha fazla yemek hazırlamanın gerekli olduğu görüldü. Tüm aile aynı anda evde olduğu için birlikte yemek yapma motivasyonu arttı. Tüm bunlar, mutlak alanlarını artırma isteği oluştururken, evde mutfak tasarımının önemi büyük ölçüde arttı. Benzer biçimde depolama için ekstra alan ihtiyacı ile dolap içlerinde fonksiyonel depolama çözümleri kullanımı yükseliş eğiliminde. Aynı zamanda bu alanları işlevsel ve daha ergonomik hale getiren tüm aksesuar ve mekanizmalar tasarım kararlarında etkin rol oynayacaktır.

Yıllar sonra “evimdeki mutfak Lineadecor ve hala sapasağlam” diye karşımıza çıkan kullanıcılar hiçbir zaman mahcup olmama anlayışı bizi etkisi altında bırakan bir motivasyon. Bu motivasyonla en yeni Seta koleksiyonundan biraz bahsedelim. Seta model yeni tasarımı ile mutfaklarında kalite ve estetik arayanların tercihi olmaya devam edecek. Kusursuz tasarım anlayışını, kullanım kolaylığı sağlayan ayrıntılarla buluşturan marka, Seta ile mutfak tasarımında çizginin çok ötesine geçti.

Seta, göz alıcı dokusal tasarımıyla mutfakları yeni bir boyuta taşıyor. Zarif ve sade duruşu temsil eden detayları, mutfakları hayallerdeki forma ulaştırmak için cesur ve stil sahibi bir görünüm sağlıyor. Seta; s-mat lake ve mat lake renk seçenekleri ve alternatif kulp tasarımlarıyla her mekânda farklı bir görünüm olanağı sunuyor. Lineadecor yıllardır olduğu gibi özgün tasarımları ve oluşturduğu yeniliklerle mutfaktaki yaşamı daha da keyifli kılmaya ve kullanıcısına ayrıcalıklı bir dünya oluşturmaya devam ediyor.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version