Ana Sayfa Aydınlatma Led Avizeler de Klasik ve Modern Çizgiler

Led Avizeler de Klasik ve Modern Çizgiler

0

Led Avizeler; Ev dekorasyonunda kişilerin zevki ön plana çıkmakta ve evlerini dekore ederken farklı dekorasyon aksesuarları çarpıcı hale getirerek dikkat çekilmekte ve şık tasarım ortaya çıkarılmaktadır.

İlginizi Çekebilir; Yüzen Havuz Aydınlatma Dekorasyonları

iç ve dış aydınlatmada kullanılan led ışıklar form kazanarak avize haline dönüştüler

Çoğunlukla çarpıcı ev dekorasyon aksesuarları arasında bulunan aynalar, avizeler, sehpalar, orta sehpalarla yapıldığı gibi duvar fotoğrafları, tablolar, aplikler ve köşe aydınlatmaları ile de yapılıyor.

Son yıllarda teknoloji ürünü olan iç ve dış aydınlatmada kullanılan led ışıklar form kazanarak avize haline dönüştüler. Klasik ve modern tarzda yapılan avizeler artık çarpıcı ev dekorasyonunda kullanılıyor.

İlginizi Çekebilir; Yatak Odası Nasıl Aydınlatılmalı?

Şık görüntüsünün, bulunduğu ortama estetik güzellik vermesinin yanı sıra konforu da beraberinde getiriyor. Çoğu modelleri uzaktan kumandalı olarak üretiliyor ve yerinizden kalkmadan ışıkları pratik ve hızlı bir şekilde açıp kapatabiliyorsunuz. Led avizeler ayrıca düşük enerji tükettiği için de ilgi görüyor.

İlginizi Çekebilir; Boş Pet Şişeleri Değerlendirmenin İyi Bir Yolu

Bir çok farklı modeli bulunuyor ve ışık sayılarına, monte ve duruş şekline, klasik veya modern görünümlerine göre gruplandırılıyor. 3lü, 4lü, 5li, 6lı, 7li, gibi led ışıklı modellerinin yanı sıra tavana yapışık, sarkıtmalı, tepsili gibi modellere sahiptirler. Özellikle camlı ve kristal taşlı ledli sarkıtma avize modelleri yemek masalarının üzerine yerleştiriliyor ve şık ve farklı bir atmosfer oluşturuluyor.

İlginizi Çekebilir; Aydınlatma Modelleri – Lambader – Abajur – Avize

Oturma gruplarının bulunduğu alanlarda salon takımının klasik veya modern olması göz önünde tutularak göre genellikle tavana yapışık ve tepsi modelleri ve taşlı klasik veya modern led avizeler tercih ediliyor ve yıldız, papatya, çiçek, olimpos, karya, buket, doruk, idil, atos, efes gibi isimlerle sunuluyor.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version