Ana Sayfa Etiketler Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu

Mesela duvarlarınız boş görünüyor;

Ev dekorasyonu ile ilgili örneğin; o boşluğa bakmak istemiyorsanız fotoğraflarınızı bir fotoğraf editöründe yerleştirip daha sonra onları çıkarttırın. Keserek iple mandala asabilir ve bir yazı biçiminde keserseniz duvarınıza fotoğraflarınızdan oluşan “Seni Seviyorum” gibi yazılar asabilirsiniz. Dahası led ışıklandırma kullanarak iplerde asılı duran kalpler bile oluşturabilirsiniz.

Eviniz ev dekorasyonu güncellemesi için uygunsa, ancak sınırlı da bir bütçeniz varsa ve hatta daha kötüsü zamanınız da az ise doğru yerdesiniz. Başlamanıza yardımcı olacak onlarca ev dekoru ile ilgili fikri düşündük ve benzerlerini bulduk. Dekorlu duvar, renkli ampul veya yeni bir yastık kadar basit olan bir şeyle, tüm alanınız modern, trende uygun, zarif ve huzurlu hissedebilir.

Bu dekorasyon fikirlerinin her birini çok uzun bir uğraş gerektiriyor gibi görünse de bir günde çözebilirsiniz. Sonuçları inanılamayacak kadar güzel olabilir.

Elbette evlerimizi her sene yeni dekorasyon trendlerine göre yeniden dizayn etmemiz ve baştan aşağı yenilememiz mümkün değil. Ancak ufak tefek dokunuşlarla da dekorasyon modasını yakalamanız da imkansız değil.

Dekore ettiğiniz ev alanlarınızın; türü ne olursa olsun, emin olun ayrıntılara dikkat etmekten daha önemli hiç bir şey yoktur. Burada, iyi tasarımın gerçekte ne anlama geldiğini anlamanıza yardımcı olmak için, arşivlerimizdeki dekorasyon fikirlerini ve üst düzey tasarımcıların profesyonel ipuçlarını paylaşıyoruz. Birkaç temel dekorasyon ilkesine hükmetmeye ve yaratıcılığınızı teste almaya açıksanız, hem konforlu hem de şık bir evin tadını çıkardığınızdan emin olabilirsiniz.

Uzmanlar bu sene öne çıkacak ve sık sık göreceğimiz dekorasyon trendlerinin neler olabileceğini çoktan belirledi. İşte tüm dünyada öne çıkan uzman tasarımcı ve iç mimarların öngörüleri doğrultusunda hazırladığımız ev dekorasyonu makalelerini sizler için tek bir başlık altında topladık ve siz değerli ziyaretçilerimizle paylaştık.

Balkabağı Fikirleri

Exit mobile version