Ana Sayfa Etiketler Duvar Dekorasyonu

Duvar Dekorasyonu

Ev dekorasyonu uyumu için boş bir duvarı nasıl dekore edeceğinizle ilgili kafanız karışıksa eğer çizimlerin ötesinde bir sürü farklı çözüm olduğunu bilin.

Duvar dekorasyonu için duvarınıza daha fazla kişilik enjekte etmenin bu yaratıcı yollarını sizlerle paylaşmak istedik…

Yeşil Çiçeklerle Duvarınızı Süsleyin;

Los Angeles’da mimarlık ofisi olan iç mimar Wendy Haworth’un resimdeki oturma odasında görüldüğü gibi uzun boylu bir saksı bitkisiyle ilgiyi duvarlarınıza çekmek çok kolay. En sevdiğiniz yeşillik türünü, daha da büyük bir etki için doğrudan bir büyük ölçekli duvar dekorunun yanına yerleştirin.

Tüm Sanat Eseri Fotoğraflarınızı Çerçeveleyin;

Tarzınıza veya döneminize bakmaksızın en sevdiğiniz sanat eserlerini karıştırın / eşleştirin ve aynı şekilde yaldızlı çerçeveler kullanarak gösterin. Örneğin, Los Angeles’taki bir evin yatak odasında, çiftin koleksiyonundan olan bu resimde altın yaldızlı çerçevelerle süslenmiş resimler kanepenin üzerinde ki duvar dekorasyonu için çok iyi bir dekorasyon öğesi olmuş.

Resimlerinizi Çerçeveletip Duvarda Kullanın;

Bir resim çıktısı, sanat koleksiyonunuzu sergilemek için basit ve ucuz bir yoldur. İster tek bir çıktıya karar verin, isterseniz birbirine uyumlu bir gruplandırmaya karar verin. Boş bir alanı doldurmak için mükemmel çözümdür.

Işıktan Daha İyi Faydalanmak İçin Bir Tasarım Ayna Kullanın;

Bu havadar oturma odasında, Hindistan’dan gelen antik bir ayna, odanın genişlemesini sağlamak ve rahat ve modern dekoru aydınlatmak için şöminenin üzerine sarkıyor. Bizce çok şık olmuş.

Sanata Yer Açın;

Bir New York City dairesinin oturma odasında, geniş bir galeri ile duvara hayat geldi. Sade duvarınızı küçük resim çerçeveleri ve aynalardan oluşan bir kolaj ile, yanınada daha büyük resimlerden oluşan bölümler ayırın. Burada gösterilen portreler Kimberly Brooks’a ait.

Duvarınızda Basit Antikalar Kullanın;

Rustik bir his için, bu tarihi Long Island çiftlik evinden bir ipucu alın ve eşleşseler de eşleşmeseler de sevdiklerinizden birkaç antika parçayı duvarınıza asın. Bu 19. yüzyıl aynaları Anvers’te bulundu ve giriş yoluna eklektik bir his verdi.

Exit mobile version