Ana Sayfa Etiketler Banyo Modelleri

Banyo Modelleri

Harika banyo tasarımı söz konusu olduğunda, ilham alabileceğiniz örnek banyo modelleri sonsuzdur;

Banyo modelleri; Araştırma verileri banyonuzun kalitesinin evinizin genel değerini etkilediğini gösteriyor. Evinizin en küçük odalarından biri olmasına rağmen, banyolar diğer odalara kıyasla evinizin dekorasyonunda en önemli bölümdür.

Her şeyden önce, bir banyonun temiz ve düzenli olması gerekir. Ancak, özellikle köpük banyosu veya ayna özçekimleri için hoş bir atmosfer istiyorsanız, tamamen işlevsel olması gerekmez.

Bu yüzden evde spa seviyesinde rahatlama ve stil sahibi bir vaha yaratmanıza yardımcı olmak için altmıştan fazla banyo fikri hayal ettik.

Favori bir renginiz varsa neden ondan uzak durasınız? Ayrıca, tek tonlu bir renk şeması, tasarım sürecinde işleri çok daha kolay hale getirir. Sıkıcı olmaktan uzak bir banyo modeli tasarlamak için idealdir. Ayrıca 2LG Studio‘nun bu küçük alanı nasıl büyüttüğünü ve garip kalan köşeyi özel bir makyaj masası ve ayna ile harika hale getirmeyi başarmış.

Commune Design, dikkatimizi yatak odasından tanıdığımız kavisli, balkon kapısına açılan kemerlere odaklayarak ve dikkat çekici akdeniz karoları döşeyerek bu Los Angeles evinin İspanyol stilini geliştirmiştir. Resimde ki düzen benzersiz ve özeldir. Ancak yine de yaşanabilir ve rahat hissediyor.

Tonlarca dönüştürücü gücü olan bir güncelleme için, köşeye bir ağaç ekleyin. Şık tasarlanan bu banyoda görüldüğü gibi palmiye yaprağı ağacı gerçekten muhşem bir dekorasyonu hayata geçiriyor.

Yer döşemelerinden apliklere, mermer klozetlere ve hatta romantik bornozlara kadar, Studio DB tarafından tasarlanan bu banyoda güçlü dekroasyon kökleri var. Her ne kadar retro ilhamdan esinlense de, her bir detay taze ve modern bir yorumlamaya sahip. Gerçekte kimin, bakmak için havalı bir yüzeye sahipken dev bir aynaya ihtiyacı var?

Exit mobile version