Ana Sayfa Perde & Tekstil Katlamalı Perde Modelleri ve Montajı

Katlamalı Perde Modelleri ve Montajı

1

Katlamalı Perde; Modern koltuk takımları ile uyum sağlayan, bulunduğu ortama modern bir görünüm sağlayan katlamalı perde modernlikten yana tercihini kullanılan evler için idealdir.

İlginizi Çekebilir; English Home Battaniye Modellerini İnceledik

Katlamalı perdeler modern oluşu ile dekorasyonu tamamlarken aynı zamanda işlevsel bir perdedir. Işıktan etkileniyorsanız, sıcaklığı denetim altında tutmak istiyorsanız sizin için en uygun perde olur.

İlginizi Çekebilir; Cibinlik Modelleri – En Romantik Geceler

Bu perde modeli beğendiğiniz bütün perdelik kumaşlardan hazırlanabiliyor. Keten, tül, organze tülden yapılabildiği gibi viskon,  soft polyester, saten kumaş, tafta ve kalın keten kumaştan da yapılabiliyor.

İlginizi Çekebilir; Farklı Perde Modelleri Şimdi Evinizde!

Tabi ki bu kumaşlar arasından evin mobilyasına ve yer döşemesine en uygun olanı seçiliyor. Aynı zamanda seçilen kumaş mekanizmalı sisteme de uygun olmalıdır.  Çünkü her kumaş mekanizma ile uyum sağlamayabilir.

İlginizi Çekebilir; Çocuk Nevresim Takımları – Yataş Kalitesiyle

Bu konuda perde satışı yapan firma öneri ve örnekler sunarak yardımcı olacaktır. Tül ile uyumlu etek kumaşı seçildiğinde katlanan perde ihtişamı ile evinizi dekore etmeye hazır oluyor. Etek kumaşı yerine aksesuar boncuklar da seçebilirsiniz.

Mekanizma sistemiyle kat kat toplandığı için katlamalı perde deniliyor ve iki çeşidi bulunuyor. Çubuklu ve çubuksuz katlanabilen perde ve ikisi de son derece şık ve kullanışlı.

Katlamalı perde montajı gayet kolaydır

Öncelikle perde mekanizmasını taşıyacak olan aparatları duvara veya tavana monte ediniz. Katlanabilen perdenizi bu monte edilen aparatlara tutturulur. Katlamalı perdenin üst kısmında bulunan cırtlı bölge mekanizmadaki karşılığına dikkatlice ve perde iyice gerdirilerek birbirine tutturulmalıdır.

İlginizi Çekebilir; Stor Perdelerde Dijital Baskı Modası!

1 Yorum

  1. Açıklayıcı bir yazı teşekkürler. Ayrıca katlama perdenin titizlik isteyen bir işçiliğe ihtiyacı vardır.Dikişin de ufak bir hata hemen kendini gösterir.Yeterli makara kullanılmaz ise düzgün katlanmaz.O yüzden katlama her yerden alınmaz.Örnek ler için siteme bekliyorum.

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version