Ana Sayfa Öneri ve Fikirler Kampçılık – Yaz Aylarının Tatil Alternatifi

Kampçılık – Yaz Aylarının Tatil Alternatifi

0

Kampçılık geçtiğimiz üç yılda yapılan çevrimiçi aramaları kapsayan araştırmaya göre ‘ücretsiz kamp alanları’ en fazla aranan tatil alternatifi olurken, kiralık karavan, kamp çadırı terimleri en çok aranılanlar listesine girmeye başladı.

Son dönemlerin gözde aktivitelerinden olan kampçılık, popülerliğini hızla artırmaya devam ediyor. Özellikle kalabalık şehirlerin gürültü ve stresinden uzaklaşmak isteyenlerin ilk tercihi, doğayla bütünleşmeyi sağlayan kamp tatili oluyor. Gerek tek başına kafa dinleyerek sakinleşmek gerekse sevdikleriyle birlikte unutulmaz bir doğa tatili deneyimi yaşamak isteyenler, tercihini kamp yapmaktan yana kullanıyor. Bu durum, kampçıığın Türkiye’de hızla popülerleştiğini gözler önüne seriyor.

Kamp severler için güncel bilgiler çok önemli

Kamp severler için güncel bilgiler çok önemli

Kamp severler için doğayla iç içe olmak, en büyük huzur ve keyif kaynağı. Her seferinde farklı bir doğa manzarasında tatil deneyimi yaşamak onlar için büyük önem taşıyor. Bu yüzden herkesin gözdesi haline gelen kamp tatili, internet aramalarında da giderek daha fazla yer almaya başladı. Ancak daha önce keşfedilmeyen ve kamp yapmaya değer güzellikte kamp alanları bulmak, büyük bir sorun haline gelebiliyor.

Kampçıların tüm ihtiyaçları için tek adres

Kamp ruhunu doyasıya yaşamak isteyen kamp severler, yeni bir kamp macerasına başlamadan önce pek çok şeye ihtiyaç duyuyor. Bunların başında; keşfedilmeyi bekleyen yeni kamp alanları, farklı kamp çeşitleri, kampta kullanılması gereken malzemeler, kamp aktiviteleri gibi çok sayıda konu yer alıyor. Kamp hayatına dair tüm merak edilenleri, ihtiyaç duyulan tüm bilgileri ve akla takılan tüm soruların cevaplarını kamphayaticom’da bulabilirsiniz. Site, kampçılığa yeni başlayanlar ya da uzun süredir kamp yapan ancak yeni yerler ve kampa dair yeni bilgiler edinmek isteyenlere rehberlik ediyor. Site ile her zaman gelişen ve yenilenen kamp trendlerine uyum sağlayan geliştirmeler yapmayı amaçlanıyor.

Kamp, kampçılık, doğal hayat hakkında bilgi kaynağı olmayı hedefleyen bir start-up olan site, projesinin 2. fazında ücretsiz yararlanılabilecek kamp alanları indeksi, 3. fazında kamp malzemeleri alışveriş ve takas sistemi, 4. fazında ise kamp ve kampçılık forumunu yayına almayı planlıyor.

Bu geliştirmeler sayesinde kamp alanında bir rehber olma yolunda ilerlemeye devam edecek olan site, kampçılıkla ilgili ihtiyaç duyulan her şeye tek noktadan ulaşabilecek ve diğer kampçıarla güven içinde sosyalleşebilinecek. Halihazırda kamp türleri, kamp alanları ve kampçı rehberi kategorilerinde bulunan içerikler ile kamp serüvenini kolay ve keyifli hale getiren, yeni başlayan kampçıları bilgiyle destekleyip profesyonellere ise alternatif fikirler sunan sitede, kampa dair her şey bulunabiliyor.

İster ilk defa kamp yapmayı planlayan maceracı bir kamp sever isterse de kampa dair farklı tüyolar ve yeni yerler keşfetmek isteyen bir kampçı olsun, site; tüm bu ihtiyaçlara rehberlik etmeyi amaçlıyor.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version