Ana Sayfa Öneri ve Fikirler İyi Yatak Seçiminin Önemli & Püf Noktaları

İyi Yatak Seçiminin Önemli & Püf Noktaları

0

İyi yatak seçimi; Eskiden yatak alırken sadece uygun fiyatlı olmasına bakılırdı. Bugün ise, yoğun iş temposunda uykudaki verimliliğin önemi anlaşılmaya başlayınca yatak seçimi daha fazla önem kazandı.

İlginizi Çekebilir; IKEA’dan Yatak Odası Takımları

Ortopedik yataklar…

Ortalama 8 saatimizi geçirdiğimiz yatakların, geri kalan 16 saatimizin ne kadar dinamik geçeceğini belirlediği düşünülürse, son 5 yıldır yaylı yataktan ziyade yaysız, ortopedik yataklara yöneliş daha iyi anlaşılıyor.

Dualcomfort physiosystem teknolojisi…

Dualcomfort Physiosystem teknolojisiyle üretilen yataklar vücudun 7 ayrı ağırlık bölgesine farklı ölçülerde destek verebilmektedir, böylece uyurken vücut dengeniz bozulmaz, doğru pozisyonda uyursunuz ve kendinizi dinamik hissedersiniz. Sağlıklı uykunun verdiği enerjiyle gün boyu dinamik kalırsınız.

İlginizi Çekebilir; Yatak Odası Nasıl Aydınlatılmalı?

Lateks hammaddesi…

Lateks hammaddesi iskelet ve kas rahatsızlığı olanlarda tedavi edici, rahatsızlığı olmayanlarda bu rahatsızlıkları önleyici etkiye sahiptir.

İlginizi Çekebilir; İKEA’dan Kullanışlı Yatak Odası Fikirleri

Lateks yataklar 17 cm kalınlığındadır.

Yeterli kalınlığı sağlayabilmek için lateks, lateksle veya süngerle yapıştırılır. Bu da yatağı ideal ortopedik yapıdan uzaklaştırır. Block System adı verilen üretim şekli sayesinde, 22 cm kalınlığa kadar yapışkan kullanılmadan tek blok lateks üretilebiliyor. Bu da yatağın hava geçirgenliği mükemmel seviyeye ulaştırıyor.

İyi yatak seçiminde, insan vücudundaki nemin dışarı atılması için yatakların hava geçirgen olmasına özen gösterilmelidir. Geniş hücreli yataklar nefes alır, küflenme yapmaz ve terletmez.

İlginizi Çekebilir; Enerjik, Klasik & Romantik Yatak Odaları!

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version