Ana Sayfa Dekorasyon İsmet Mobilya’dan Özgün ve Şık Tasarımlar

İsmet Mobilya’dan Özgün ve Şık Tasarımlar

0

İsmet Mobilya, Giorgetti koleksiyonu ile tüm zamanların modasına damgasını vurmaya devam ediyor. Kusursuz el işçiliği ile her ürün sanat eserine dönüyor.

GIORGETTI Koleksiyonu

GIORGETTI, Kalite ve zevki yeni fikirlere dönüştürerek çevresel bütünlüğü tanımlayarak; yatak odaları, yemek odaları ve oturma odaları donatarak tasarımlarını dünya evlerine sunuyor. Giorgetti koleksiyonu her bir parçayı özel bir sanat eserine dönüştüren, zevk veren, elegan, kusursuz, stilize ve zengin bir koleksiyona sahip.

Desenler ve çarpıcı kumaşların ön plana çıkmasını sağlayan gioretti koleksiyonunda, duygu ve görsel temaları da alarak güçlü bir dekoratif etki oluşturuyor. Beklenmedik kombinasyonlar ve şaşırtıcı karışımlar, farklı cinsiyetlerin uyumlu bir birleşimini oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir; Doğtaş Koltuk Takımları – Kanepe Modelleri & Fiyatları

Kibar Feminen Desenler ve Yumuşak Hatlar

Kibar feminen desenler ve yumuşak hatlar; üç boyutlu şekiller gibi tipik, maskülen geometrik şekiller ile birlikte kullanılıyor. Kumaş, mobilya ve aksesuarlar da ise maskülen ve feminen dokunuşlar vurgulanıyor.

Ahşap’ın detaylı şekilleri ve saf tasarımı, koleksiyonun odak noktalarını oluşturuyor. Bu kusursuz stil, her bir parçayı sanat eserine dönüştüren geleneksel el işiyle dengeleniyor. Giorgetti: görkemli ve rasyonel tasarım eserleriyle, ev için haute couture…

İlginizi Çekebilir; En Trend Koltuklar & Koltuk Seçimi Hakkında

Dünya’nın Prestijli Markaları

Ev ve ofis mobilyasında sahip olduğu köklü geçmişiyle modern yaşamı temsil eden ismet mobilya, dünya’nın prestijli markaları; Armani Casa, Fendi Outdoor, Giorgetti, Promemoria, Promemoria Outdoor, Se London, Tresserra Collection, Ceccotti Collezioni, Barovier&Toso, Beby Italy, Byblos Casa, Arca, Rugiano, Cornelio Cappellini, ve Kenzo Maison koleksiyonlarını bünyesinde bulundurmakta.

İsmet Mobilya Ürünleri;

İstanbul Etiler, İstanbul Göztepe, İstanbul Kalamış Kenzo Maison ve Ankara Çankaya showroomlar’da zarif, seçkin ve yenilikçi tasarım koleksiyonlarını bulabilirsiniz.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version