Ana Sayfa İlginç Tasarımlar İlginç Raf Modelleri ve Kitaplık Seçenekleri

İlginç Raf Modelleri ve Kitaplık Seçenekleri

2

İlginç raf modelleri; Eviniz için bir şey yapmak ister misiniz? Hayal gücünüzü kullanarak yapabileceğiniz raf modellerini sizin için derledik.

Farklı Raf Modelleri

Dekorasyonda harikalar oluşturmak için çok paranız olmasına gerek yok. Çünkü biraz yaratıcılık her şeyin üstesinden geliyor. Evinizin küçük veya büyük olması fark etmez, farklı raf modelleriyle hem evinize renk katabilir, hem de eşyalarınızın düzenli görünmesini sağlayabilirsiniz.

Mekanın Baş Dekoratif Detayı

Sadece kitaplarınızı dizebileceğiniz bir ünite olmanın ötesinde, mekanın baş dekoratif detayı olarak evin en ölü noktasında bile yer alabilirler.

Yaşam Alanınıza Renk Katın

Yaşam alanınızın her yerine kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik, bir o kadar da dekoratif olan rafları istediğiniz amaca göre uygulayabilirsiniz.

Dar ve Uzun Bir Koridor

Dar ve uzun bir koridora, tavana monteli şekilde koyacağınız dekoratif raflar ile küçük ve sıkıcı görünen antrenizi hareketlendirip elinizin altında dağınıklık yapan her şeyi toparlayabileceğiniz bir alan oluşturmanız mümkün.

Hasır Sepetler

Küçük hasır sepetler ya da renkli kutularla da hoşluk katarsanız, raflar evin en şık ve en kullanışlı eşyası haline dönüşebilirler. İlginizi Çekebilir; Hasır – Mutfaklarda 2020 Modası Aksesuarlar

Hayalinizde ki Rafı Yaptırın

Hayalinizdeki rafı yaptırmak için ise, bir marangoz ile anlaşmak sizin için ilk aşamada yeterli olacaktır. Fakat tüm dekoratif aksesuar ve mobilya mağazalarında kesinlikle kendi zevkinize uygun bir raf sistemi bulabileceğinizi de hatırlatalım.

Kendiniz de Yapabilirsiniz

Artık kullanılacak durumu olmayan enstrümanlarınızı, kitaplarınızı hatta odun parçalarını bile raf olarak dizayn edebilirsiniz. İlginizi Çekebilir; Kitaplık Düzeni İçin Doğru ve Pratik Bilgiler

Şık Bir Model Tercih Edin

Bu tür raf / kitaplık isterseniz eğer; herhangi bir mobilya mağazasından temin edebilirsiniz. Eviniz için şık bir aksesuar olacaktır. İlginizi Çekebilir; Aydınlatmalı Grafiti Kitaplık Modelleri

Metal ve Ahşap

İlginç raf modelleri için metal ve ahşabın mükemmel birleşimi olan bu rafları kolayca temin edebilmeniz sanırız ki mümkün olmayacaktır. Özel olarak yaptırabilirsiniz.

Ağaç Kitaplık ve Eski Merdiven

Ağaç formunda tasarlanmış bu kitaplık eminiz ki her evin dekorasyonuna değer katacaktır. Basit olarak tasarlanmış bu kitaplığı herhangi bir marangoza yaptırabilirsiniz. Sağda ki raf ise eski ve artık kullanılmayan bir merdivenden kolayca yapılabilir.

Kitap Okuma Köşesi

Bu resimde ki kitaplık internette sürekli karşımıza çıkıyor. Kitaplık ve aynı zamanda kitap okumak için oturabileceğiniz bir yere ve lambaya sahip. Cidden çok şık ve kullanışlı…

Şıklık vs. Kullanışlılık

Sağda ki model evde ki ıvır-zıvırları göz önünden kaldırabileceğiniz, bolca alana sahip kullanışlı fakat şık olmayan bir raf modeli. Solda ki ise tam tersi çok şık fakat kullanışsız. Eviniz de kullandığınız renklere uygun olarak boyatabilirsiniz.

Ağaç Kitaplık

Evet geldik en popüler kitaplık modeline… Sıkça karşılaştığımız ağaç kitaplık bizce çok şık. Bu kitaplık özel olarak sipariş üzerine ve vereceğiniz ölçüye göre üretiliyor. Haliyle dekorasyonunuza cuk diye oturacak, çok ama çok şık bir aksesuar olarak misafirlerinizin dikkatini çekecektir.

Okuma Köşesi ve Kitaplık

Eğer istediğiniz kitap okuma köşesiyse solda ki resim en ideal çözüm olacaktır. Sağda ki raf ise banyonuz veya lavobonuz için kullanışlı olacaktır.

Servis Rafı

Misafirleriniz için yemek organize ettiğiniz zaman sürekli mutfağa gitmek istemiyorsanız bu raf modelini tercih edebilirsiniz.

Zincirli Raf Modeli

Evinizin dekorasyonuna uygunsa eğer böyle bir raf oturma odanızda kesinlikle şık bir görüntü oluşturacaktır. İlginizi Çekebilir; Dergilik Modelleri ve Tasarım Örnekleri

2 YORUMLAR

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version