Ana Sayfa Mobilya / Dekorasyon Firmaları İder Mobilya – İkili & Üçlü Koltuk Modelleri & Fiyatları

İder Mobilya – İkili & Üçlü Koltuk Modelleri & Fiyatları

1

İder mobilya koltuk modelleri şık tasarımları ve göz alıcı renkleri ile ön plana çıkıyor. İkili, üçlü ve tekli koltuk modellerini ayrıntılı inceledik.

Carnia 3’lü Koltuk

Carnia 3'lü Koltuk

Eşsiz tasarımı ile göz alıcı detaylara sahip olan Carnia 3’lü koltuk modeli, klasik şıklığı evinize taşıyor. Yanlara doğru keskin hatlara sahip arkalığı ile şık bir görünüm sağlayan üçlü koltuk modeli, yumuşak sünger oturma alanı ile konforlu bir kullanım sunuyor. Yüksek ahşap ayakları ile modern bir görünüme sahip model kolçak kısımlarının dışında bulunan sert kumaş kaplama sayesinde dayanıklı ve uzun süre kullanım sağlıyor. Carnia 3’lü koltuk modelini incelemek ve satın almak için İder Mobilya mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Atlantis 3’lü Koltuk

İder Mobilya’nın koltuk modelleri ile; günün tüm yorgunluğu atarken, sevdiklerinizle keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken Atlantis üçlü koltuk, kaliteyi evinize taşır. Oturma bölümünde kullanılan torba ray sistemi; koltuğun batmasını engellerken, konforlu bir oturma sağlar. Metal ayaklar, tasarımıyla modern bir görünüm sunuyor. Zarif kol tasarımı; geniş arkalık bölümü ile şık bir uyum yakalıyor. Koltuk iskeletine sağlam bir şekilde bağlanan arkalık bölümü, sallantı oluşmasını engeller. Atlantis üçlü koltuk modeli şıklık ve konforu bir arada sunuyor. Ayrıntılı incelemek için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Hera 3’lü Koltuk

Yaşam alanlarınıza dinamik bir atmosfer kazandıracak olan Hera 3’lü koltuk modeli ile siz de salon dekorasyonunuzu yenileyin! Klasik ve vintage tasarımı ile dikkatleri çeken üçlü koltuk modelinin arkalık ve kolçak alanlarında kapitone kumaş kullanılıyor. 2 geniş minderden oluşan yumuşak oturma alanı ise konforlu bir kullanım sunuyor. Ceviz ayak yapısı ile vintage tarzı pekiştiren 3’lü koltuk modeli dayanıklılığı ile uzun süre kullanım imkanı da veriyor. Siz de İder Mobilya güvencesiyle Hera 3’lü koltuk modeline sahip olabilirsiniz.

Selge 3’lü Koltuk Yeşil

Evin en çok vakit geçirdiğiniz ve günün yorgunluğunu attığınız alanlarından biri oturma odasıdır. Yalın ve göz yormayan tasarımıyla Selge üçlü koltuk modeli ile huzuru evinize taşıyabilirsiniz. Kir tutmayan, kaliteli kumaş yapısı, kolay temizlik imkanı sağlıyor. Kullanılan sünger malzemeler, rahat bir kullanım sunuyor. Konforun yanı sıra ergonomik yapısıyla da öne çıkan model; tüm ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunuyor. Misafir ağırladığınızda koltuğu açarak kolaylıkla yatağa dönüştürebilir, güvenle onları ağırlayabilirsiniz. Selge üçlü koltuk modeline sahip olmak ve diğer tüm modelleri incelemek için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Phaselis 3’lü Koltuk

Klasik çizgileri sevenlere hitap eden Phaselis 3’lü koltuk modeli minimal tasarımı ile ön plana çıkıyor. Sadeliği zarafet ile buluşturan üçlü koltuk modeli hem salon hem de oturma odası dekorasyonları için uygun. Kavisli kolçak alanlarının yanı sıra rahat ve geniş arkalık minderleriyle de beğeni toplayan model, her dekorasyon stiline uyum sağlayabiliyor. Siz de evinize bambaşka bir atmosfer kazandıracak olan Phaselis 3’lü koltuk modeline İder Mobilya güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Priene 3’lü Koltuk

Priene üçlü koltuk ile ev dekorasyonunuza şıklık ve konfor kazandırın. Görkemli tasarımıyla dikkat çeken modelin oturum bölümünde 32 DNS sünger malzeme kullanılarak konfor ön plana çıkarılmıştır. Sırt bölümünde ise %60 silikon, %40 kırpıntı sünger kullanılmış; arkalık ve oturma bölümü ise sallantıya imkan vermeyecek şekilde birbirine monte edilmiştir. Rahatlığı ile dikkat çeken model kolaylıkla yatağa dönüşebilir ve kesintisiz bir uyku imkanı sağlar. Dikkat çeken tasarımlara imza atan İder Mobilya mağazalarını ziyaret ederek Priene üçlü koltuk modeline avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz.

Venedik 3’lü Koltuk

Çarpıcı çizgileri ile en sevilen modeller arasında yer alan Venedik üçlü Koltuk modeli hem şık hem de zarif. Modern tasarımı ile salon dekorasyonunun gözdesi olacak üçlü koltuk modeli 2 geniş oturma alanı ile konforu sunuyor. Alçak ve yumuşak sünger kullanılan kolçak alanları ile rahat kullanım sunan model aynı zamanda dekoratif ve estetik. Siz de en yakın İder Mobilya mağazasına giderek Venedik üçlü Koltuk modelini inceleyebilir, kaliteyi evinize taşıyabilirsiniz.

Pedesa 3’lü Koltuk Mavi

Estetik tasarımı ile Pedesa 3’lü koltuk modeli, şıklığı ile salon dekorasyonuna çarpıcı bir hava kazandırıyor. Kapitone arkalık ve kolçak alanları ile klasik çizgileri yansıtan üçlü koltuk modeli en sevilen modeller arasında yer alıyor. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanım imkanı sunan 3’lü koltuk modelinin ahşap oyma ayakları klasik stili pekiştiriyor. Kaliteyi yaşam alanlarınıza taşıyan Pedesa 3’lü koltuk modeline sahip olmak için en yakın İder Mobilya mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Sardis 3’lü Koltuk

Sade ve modern duruş, ergonomik yapı ve İder Mobilya stili ile Sardis üçlü koltuk modeli evinizin ihtiyacını karşılamak için tasarlandı. Salonunuzun renk hakimiyeti için tercih edebileceğiniz model, İder Mobilya kalitesi ve güvencesi ile de uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz eşsiz bir mobilya parçası olarak karşınıza çıkıyor. Sardis üçlü koltuk modeli yalın tasarım anlayışını benimseyen ve gösterişten uzak bir dekorasyon oluşturmak isteyenler için eşsiz bir seçenek. Ürünü yakından incelemek ve satın almak için size en yakın mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Perge 2’li Koltuk

Patara Üçlü Koltuk Krem

Arinna 3’lü Koltuk

Hem klasik hem de şık tarzı ile ön plana çıkan Arinna 3’lü Koltuk modeli konforlu ve rahat kullanımı ile beğeniliyor. Yumuşak, kenarları kavisli kolçakları ve tek parça arkalık alanı ile estetik bir görünüme sahip olan üçlü koltuk modelinin oturma alanı ise 2 ayrı minderden oluşuyor. Rengine uygun olarak kırlentler ile süsleyerek kullanabileceğiniz gibi kırlent olmadan üzerine bir dekoratif koltuk örtüsü sererek de kullanabilirsiniz. Siz de Arinna 3’lü Koltuk modelini İder Mobilya güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Bolera 3’lü Kapitoneli Koltuk

Klasik dizaynı modern çizgilerle birleştiren Bolera 3’lü Koltuk modeli geniş oturma alanı ile konforu evinize getiriyor. 2 minderli oturma alanı ve 2 minderli arkalık alanı ile rahat bir kullanım imkanı sunan üçlü koltuk modelinin kolçak alanları ise tek parçadan oluşuyor. Hem büyük salonlar hem de oturma odaları için uygun olan 3’lü koltuk, konik ve dore detaylara sahip ayak yapısı ile bulunduğu alana hoş ve farklı bir hava katıyor. Evinizde modern ve şık bir görünüm oluşturmak istiyorsanız İder Mobilya güvencesi ile Bolera 3’lü Koltuk modelini tercih edebilirsiniz.

Hermes 3’lü Kapitoneli Koltuk

Dora 3’lü Koltuk Krem

İder mobilya koltuk modelleri…

Antissa 3’lü Koltuk

Oslo Üçlü Yataklı Koltuk

Simon Üçlü Koltuk

İder mobilya koltuk modelleri…

Milano Üçlü Koltuk

Valente Üçlü Koltuk Gri

Hermes Üçlü Kapitoneli Koltuk Yeşil

Alara 3’lü Koltuk

Antissa 2’li Koltuk

Milda 2’li Koltuk

Notus 2’li Koltuk

Santos 2’li Koltuk

Hem konfor hem de estetik açıdan beklentilerinizi karşılayacak Santos ikili koltuk ile evinizde enerjisi yüksek ve ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Dayanıklı kumaş ve dolgu malzemeleri, batma ve rahatsızlığı engellerken; hijyenik bir kullanım sunuyor. Oval kesim kolçaklar ve çapraz duruşlu ahşap ayaklar zarif bir görünüm sunuyor. Arka bölümünde yer alan yastıkları kaldırarak koltuğu yatak olarak da kullanabilirsiniz. Zamansız tasarımlara imza atan İder Mobilya mağazalarını ziyaret ederek, ihtiyaçlarınıza yönelik birbirinden şık ve rahat modeller bulabilirsiniz.

Siena Üçlü Koltuk Mavi

Tlos 3’lü Koltuk Yeşil

Tlos üçlü koltuk modeli; ergonomik kullanım ve zarif tasarımları bir arada sunuyor. Oval tasarımları ile dikkat çeken modelin sırt bölümünde yer alan kapitone detaylar rahatlığı öne çıkarıyor. Oturum bölümünde kullanılan soft sünger malzeme ve dayanıklı malzemeler koltuğun batmasını engellerken, uzun saatler rahatlıkla oturmanıza imkan sunuyor. Yalın görünümü ile evinizde huzurlu bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kolaylıkla yatak olabilen koltuk, kesintisiz bir uyku çekmenizi sağlar. Klasik esintiler ve çağdaş görünümün bir arada sunulduğu Tlos üçlü koltuk modeline sahip olmak için size en yakın İder Mobilya mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Güncel Fiyatlar İçin Kontrol Ediniz : idermobilya.com/tr/koltuk-takimlari/koltuklar

1 Yorum

  1. Salona 3 tane Çek yat kanepe almak istiyorum. Sizin siteyi
    İnceledim orada videosu vardı. Modern ve sağlam bir şey olsun diyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version