Ana Sayfa Dekorasyon Homteks… Ev Dekorasyonunun En Önemli Parçaları

Homteks… Ev Dekorasyonunun En Önemli Parçaları

0

Homteks ev dekorasyonunun en önemli parçaları olan kumaş ve duvar kaplamaları için doğru adresler arasında yer alan Homteks’in 2020 yaz koleksiyonu tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Homteks Ev DekorasyoHomteks'in yaz koleksiyonunda yaprak desenleri, panolar vestrüktürlü kumaşlar öne çıkıyor.nu

Homteks yaz koleksiyonunda yaprak desenleri, panolar vestrüktürlü kumaşlar öne çıkıyor.

Trend renkler ise toprak tonları, vizonun yanında turuncu, mor, yeşil, mavi, lacivert ve sarı. Perdelik kumaşlar ve tüller ise bu sezon yine gösteriş ve ihtişamı yansıtıyor. Altın ve gümüş lamineli tüller mekanlara zenginlik katıyor. Değişik dokuma teknikleri ile dokulandırılan tül, perdelik ve döşemeliklerin de bu sezon evlere farklılık katacağı muhakkak.

Homteks‘in duvar kaplamalarında ise bu sene desenden ziyade natürel renkler ve dokular ön planda.

El okuması doğal ürünler duvarlara değişik bir hava katarken, doğal ürünlerde yeni teknikler ile ek izlerinin görülmeyecek düzeye indirilmiş olması da dikkat çekiyor.

Homteks kumaş ve duvar kaplaması koleksiyonunda tasarım ve kullanım özellikleri ile dünyanın en iyi markalarını da tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Homteks’in Türkiye distribütörü olduğu markalar arasında Belçikalı Arte ve Omexco, Fransız Camengo ve Casamance, İngiliz Designersguild, William Yeoward ve Royal Collection, Amerikalı Ralph Lauren ve Zimmer&Rohde, Alman Hodsoll Mckenzie, Etamine ve Warner bulunuyor.

YORUM YOK

Yorumunuzu Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version